- Umowa zawartaCzęść 1Valcallidus Olaf Kozłowski· Słubica ACena wybranej oferty149 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Valcallidus Olaf Kozłowski· Słubica ACena wybranej oferty117 870 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3LOGON S.A.· BydgoszczCena wybranej oferty894 240 zł1 oferta
Dostawa i wdrożenie oprogramowania - cyberbezpieczeństwo
Zamawiający Szpital Kliniczny im. Dr. E. Warmińskiego Politechniki Bydgoskiej - Spzoz w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i wdrożenie oprogramowania - cyberbezpieczeństwo”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 161 110 zł. Złożono 3 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 1 161 110 zł
- Liczba ofert
- 3 ofertyłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=219, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 lutego 2026
Termin ofert: 24 marca 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
20 kwietnia 2026
3 oferty2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Valcallidus Olaf Kozłowski (Słubica A) oraz LOGON S.A. (Bydgoszcz).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 161 110,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
- 4
Przetarg dotyczył dostawy i wdrożenia oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa, podzielonego na trzy części: rozbudowę systemu backupu, system PAM oraz rozbudowę systemów cyberbezpieczeństwa.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | SZPITAL KLINICZNY IM. DR. E. WARMIŃSKIEGO POLITECHNIKI BYDGOSKIEJ - SPZOZ W BYDGOSZCZY |
| NIP | 9532293970 |
| Adres | ul. Szpitalna 19, 85-826 Bydgoszcz |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa i wdrożenie oprogramowania - cyberbezpieczeństwo |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego |
| Dodatkowe kody CPV | 48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania; 48760000-3 - Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej; 48223000-7 - Pakiety oprogramowania do poczty elektronicznej |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →