ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu w tym pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi związanymi z: a) rozbudową drogi powiatowej nr 5607W – al. Gen. A. Chruściela „Montera” wraz z budową tunelu drogowego (…); b) budową drogi gminnej - ul. Pociskowej.

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu w tym pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami…”. Termin składania ofert minął 30 maja 2025, 10:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
30 maja 2025, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    25 kwietnia 2025

    Termin ofert: 30 maja 2025 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    05 grudnia 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu w tym pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi związanymi z: a) rozbudową drogi powiatowej nr 5607W – al. Gen. A. Chruściela „Montera” wraz z budową tunelu drogowego (…); b) budową drogi gminnej - ul. Pociskowej.

Główny Kod CPV

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

Część nr LOT-0001

Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu w tym pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi związanymi z: a) rozbudową drogi powiatowej nr 5607W – al. Gen. A. Chruściela „Montera” wraz z budową tunelu drogowego (…); b) budową drogi gminnej - ul. Pociskowej.

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Inwestycja o której mowa w

- lit. a) finansowana jest wspólnie z PKP PLK S. A. Zgodnie z zawartą umową z dnia 03.04.2024 r., udział w kosztach pełnienia usługi Inżyniera Kontraktu ustalony został na poziomie 50% dla każdej ze Stron; - lit. b) m. st. Warszawa pokrywa 100 % kosztów pełnienia usługi Inżyniera Kontraktu. Sposób rozliczenia wynagrodzenia Wykonawcy określają postanowienia PPU. 2. Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy, w zakresie nadzoru inwestorskiego nad następującymi robotami budowlanymi:1) roboty branży mostowej, 2) roboty branży drogowej, 3) roboty branży konstrukcyjnej, 4) roboty branży wodno-kanalizacyjnej, 5)roboty branży elektroenergetycznej, 6) roboty branży teletechnicznej, 7) roboty branży sterowania ruchem kolejowym, 8) roboty branży kolejowych/torowej, 9) roboty branży trakcyjnej 10) zieleń, 11) inżynierii ruchu, 12) wyburzanie obiektów kubaturowych. Zamawiający przewiduje także udzielenie zamówień podobnych w zakresie nadzoru autorskiego nad robotami branży wymienionych w pkt. 1-12 powyżej, i/lub sporządzenie niezbędnych opracowań projektowych wraz z pozyskaniem wymaganych decyzji, opinii i uzgodnień mających wpływ na realizację przedmiotu zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem, że Zamawiający będzie posiadał niezbędne środki finansowe oraz w szczególności, gdy potrzeba zmiany zakresu usług lub robót budowlanych będzie wynikała ze zmiany uwarunkowań mających wpływ na realizację przedmiotu zamówienia. Udzielone zamówienie będzie realizowane na zasadach umowy podstawowej. 3. Terminy wykonania zamówienia: 1.Rozpoczęcie: w dniu podpisania umowy. 2.Zakończenie: do dnia odbioru ostatecznego nadzorowanych robót budowlanych, potwierdzającego zakończenie okresu rękojmi oraz usunięcie usterek zgłoszonych w okresie rękojmi w nadzorowanych robotach budowlanych. 3.Zamawiający informuje, że planowane terminy wykonania robót budowlanych, nad którymi sprawowany będzie nadzór to: 29 miesięcy od dnia podpisania umowy, w tym: a)okres przed rozpoczęciem robót (który rozpoczyna się od daty podpisania umowy) - 5 miesięcy od dnia podpisania umowy, b)okres realizacji robót (liczony od dnia następnego po zakończeniu okresu przed rozpoczęciem robót) – 22 miesiące, c)okres po zakończeniu robót (liczony od dnia następnego po dniu zakończenia robót) - 2 miesiące. 4.Okres rękojmi Wykonawcy robót budowlanych będzie wynosił 96 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego Przedmiotu Umowy. 4.Zamawiający będzie badał wystąpienie przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainie oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 5.Zamawiający odrzuci ofertę w przypadkach określonych w art. 226 ustawy Pzp. 6.Oferta powinna być sporządzona w języku polskim i złożona pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej i podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 7. Ofertę stanowią niżej wymienione formularze i dokumenty, przy czym załączniki do SWZ Zamawiający udostępnia na stronie prowadzonego postępowania, o której mowa w Rozdziale I, pkt 2 SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć za pośrednictwem Platformy: 1)Formularz OFERTA - zgodny w treści ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2)Pełnomocnictwo do podpisania oferty. 3) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub inny właściwy rejestr – składany w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. 4) Wypełniony formularz Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) – zgodny w treści ze wzorem stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ – zawierający wymagane oświadczenia określone w SWZ. 5) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów – zgodne w treści ze wzorem stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ wraz z oświadczeniem podmiotu udostępniającego te zasoby dotyczącym przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 oraz art. 7 ust 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Załącznik 3A do SWZ) – jeżeli dotyczy; 6) Oświadczenie Wykonawcy/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainie oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ. 7)Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (o którym mowa w art. 117 ust.4 ustawy), z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy (wzór stanowi Załącznik Nr 5 do SWZ) – jeżeli dotyczy. 8. Zamawiający unieważni postępowanie o udzielenie zamówienia w przypadkach określonych w art. 255 Ustawy, zawiadamiając o tym równocześnie wszystkich Wykonawców, którzy złożyli oferty oraz udostępni informację o powyższym na stronie internetowej prowadzonego postępowania o której mowa w Rozdziale I pkt 2 SWZ podając uzasadnienie faktyczne i prawne. Zamawiający może unieważnić postepowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71540000-5Usługi zarządzania budową
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Krajowa Izba Odwoławcza

Wyrok KIO w sprawie tego przetargu

W tym postępowaniu wykonawcy złożyli odwołania do KIO. Zobacz, jak Izba rozstrzygnęła sprawę.

Zobacz wszystkie wyroki KIO →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 30.05.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71540000-5 - Usługi zarządzania budową. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.