Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →NZP.271.65.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Zamawiający Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi (Łódź, Łódzkie) prowadził postępowanie „NZP.271.65.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów…”. Termin składania ofert minął 19 maja 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 19 maja 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 304 112 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1242, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
20 kwietnia 2026
Termin ofert: 19 maja 2026 10:00 - Sprostowanie
30 kwietnia 2026
Nowy termin: 22 maja 2026 10:00Zmienia wersję 267822-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
5 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawa 2 pakietów produktów leczniczych: Pakiet 1, Azacitidine (25 mg/ml, 100 mg/1 fiol.) oraz Pakiet 2, Melphalanum (50 mg i 200 mg, z rozpuszczalnikiem 10 ml/1 fiol.).
- 2
ZakresWymagania: zgodność z opisem w załączniku nr 2 SWZ, certyfikaty produktów leczniczych (załącznik nr 6 SWZ), wykluczenie podmiotów objętych sankcjami (ustawa z 13.04.2022).
- 3
WarunkiOferty muszą obejmować wszystkie pozycje w pakiecie (nie dozwolone częściowe); preferencja dla dostawców z doświadczeniem w onkologii.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi |
| NIP | 7292345599 |
| Adres | ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź |
| Region (NUTS) | PL711 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | NZP.271.65.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt. 6 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt. 1 - 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt. 3 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt. 1, ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp; art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13.04.2022 r. - o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. 2025 poz. 514)
- art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-19 10:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w OPZ – załącznik nr 2 do SWZ Zamawiający żąda złożenia, wraz z ofertą, następujących przedmiotowych środków dowodowych:
- 1.1.OŚWIADCZENIE O PRODUKTACH LECZNICZYCH – załącznik nr 6 do SWZ
- 2.Zgodnie z art. 107 ust. 2, jeżeli Wykonawca nie złoży dokumentów wskazanych w rozdziale VI pkt. 1.1 SWZ w wraz z ofertą lub złożone dokumenty są niekompletne Zamawiający wezwie jednokrotnie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym przez siebie terminie.
- 3.Zamawiający informuje, że pomimo przewidzenia wezwania, nie wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli:
- 3.1.przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert;
- 3.2.mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego oferta podlega odrzuceniu;
- 3.3.zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
- 4.Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.