Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Całodobowe świadczenie usług medycznych - KRP VI
Zamawiający Komenda Stołeczna Policji (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Całodobowe świadczenie usług medycznych - KRP VI”. Termin składania ofert minął 4 maja 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 4 maja 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 4 200 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1060, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu - usługi społeczne (UE)Bieżące
17 kwietnia 2026
Termin ofert: 4 maja 2026 10:00 - Sprostowanie
28 kwietnia 2026
Nowy termin: 15 maja 2026 10:00Zmienia wersję 263150-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 maja 2026
Nowy termin: 29 maja 2026 08:00Zmienia wersję 291647-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 maja 2026
Nowy termin: 12 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 319372-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
28 lipca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Komenda Stołeczna Policji |
| NIP | 5251930070 |
| Adres | ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Całodobowe świadczenie usług medycznych - KRP VI |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 85120000-6 - Usługi medyczne i podobne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 4 200 000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-04 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.