Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →MODERNIZACJA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEŚCIE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Zamawiający Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta (Piotrków Trybunalski, Łódzkie) prowadził postępowanie „MODERNIZACJA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEŚCIE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI”. Termin składania ofert minął 14 maja 2026, 08:00. Wadium: 300 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 300 000 zł
- Termin składania ofert
- 14 maja 2026, 08:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=266, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 marca 2026
Termin ofert: 17 kwietnia 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 kwietnia 2026
Nowy termin: 6 maja 2026 08:00Zmienia wersję 175703-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
16 kwietnia 2026
Nowy termin: 14 maja 2026 08:00Zmienia wersję 237391-2026
- Sprostowanie
08 maja 2026
Nowy termin: 21 maja 2026 06:00Zmienia wersję 260535-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 maja 2026
Nowy termin: 28 maja 2026 06:00Zmienia wersję 318126-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 maja 2026
Nowy termin: 11 czerwca 2026 08:00Zmienia wersję 337849-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego w Piotrkowie Trybunalskim, obejmująca dostawy lamp i opraw oświetleniowych oraz instalacje.
- 2
ZakresZamawiający wymaga wykonania zamówienia w dwóch etapach: pierwszy do 30 września 2026 r., drugi do 15 grudnia 2026 r., licząc od daty zawarcia umowy.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | ZARZĄD DRÓG I UTRZYMANIA MIASTA |
| REGON | 590648468 |
| Adres | UL. KASZTANOWA 31, 97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI |
| Region (NUTS) | PL713 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | MODERNIZACJA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEŚCIE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe |
| Dodatkowe kody CPV | 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego; 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych; 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego; 71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną; 71355200-3 - Wykonywanie badań |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca przystępujący do przetargu zobowiązany jest wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert w wysokości: 300 000,00 zł (słownie: trzysta tysięcy złotych i zero groszy). 2. Wadium musi obejmować pełen okres związania ofertą. 3. Wadium może być wniesione w jednej lub kilku formach wskazanych w art. 97 ust. 7 ustawy Pzp. 1. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy w banku: Santander Bank Polska S.A., numer rachunku: 17 1090 2590 0000 0001 5232 6357 Wadium musi wpłynąć na wskazany rachunek bankowy zamawiającego najpóźniej przed upływem terminu składania ofert (decyduje data wpływu na rachunek bankowy zamawiającego). Uwaga ! - Wadium wniesione w pieniądzu przelewem na rachunek bankowy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta Zamawiający będzie uważał za skuteczne tylko wówczas, gdy Dział Księgowości i Kadr Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta potwierdzi, że otrzymał taki przelew przed upływem terminu składania ofert. Na poleceniu przelewu należy zamieścić adnotację: Wadium dotyczące: MODERNIZACJI OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEŚCIE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 2. Wadium wnoszone w poręczeniach lub gwarancjach należy załączyć do oferty w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę dokumentu i powinno zawierać następujące elementy: - nazwę dającego zlecenie (wykonawcy), beneficjenta gwarancji (zamawiającego), gwaranta / poręczyciela oraz wskazanie ich siedzib. Beneficjentem wskazanym w gwarancji lub poręczeniu musi być: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Kasztanowa 31 - określenie wierzytelności, która ma być zabezpieczona gwarancją/poręczeniem, - kwotę gwarancji/poręczenia, - termin ważności gwarancji/poręczenia, - zobowiązanie gwaranta do zapłacenia kwoty gwarancji/poręczenia bezwarunkowo, na pierwsze pisemne żądanie Zamawiającego, w sytuacjach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp. 3. W przypadku, gdy Wykonawca nie wniósł wadium lub wniósł w sposób nieprawidłowy lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złożył wniosek o zwrot wadium, w przypadku o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14 ustawy Pzp. 4. Zamawiający dokona zwrotu wadium na zasadach określonych w art. 98 ust. 1–5 ustawy Pzp. 5. Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami na podstawie art. 98 ust. 6 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-14 08:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →