ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Świadczenie usług przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego dla potrzeb komunikacji miejskiej w Tczewie

Zamawiający Gmina Miejska Tczew (Tczew, Pomorskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego dla…”. Termin składania ofert minął 26 maja 2025, 09:00. Wadium: 100 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina Miejska TczewTczew, Pomorskie (powiat Tczewski →)opublikowano 22 kwietnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
Wadium
100 000 zł
Termin składania ofert
26 maja 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Gmina Miejska Tczew

Miejscowość

Tczew

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Świadczenie usług przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego dla potrzeb komunikacji miejskiej w Tczewie

Główny Kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Część nr LOT-0001

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego dla potrzeb komunikacji miejskiej w Tczewie.

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium, w wysokości 100 000,00 zł (słownie: sto tysięcy złotych 00/100), które należy wnieść w terminie do składania ofert, na cały okres związania ofertą. Wadium może być wniesione w: - pieniądzu; - gwarancjach bankowych; - gwarancjach ubezpieczeniowych; - poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 98). W przypadku wniesienia wadium w pieniądzu należy je wpłacić przelewem na konto (rachunek) Urzędu Miejskiego w Tczewie: Bank Pekao S.A. I o/Gdańsk Filia Nr 2 nr 68124012421111001002250598.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Dodatkowe warunki zamówienia:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie są objęci zakazem ubiegania się o zamówienie publiczne na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
Dokumenty: Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w
celu potwierdzenia spełniania warunków zamówienia, na wezwanie
Zamawiającego złoży oświadczenie dotyczące braku objęcia zakazem ubiegania się o zamówienie publiczne, o którym mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 – zgodnie ze wzorem załącznika nr 5 do SWZ.
Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, polegających na powtórzeniu podobnych usług, tj. usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego), zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, w ilości do 30% wartości zamówienia podstawowego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.