Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania energii z instalacji OZE dla Grupy Zakupowej Energia Kujaw
Zamawiający Gmina Lubraniec (Lubraniec, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania energii z instalacji OZE dla…”. Termin składania ofert minął 19 maja 2025, 09:00.
- Termin składania ofert
- 19 maja 2025, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 480 479 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=567, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
22 kwietnia 2025
Termin ofert: 19 maja 2025 09:00 - Wynik: wybrano wykonawców
17 lipca 2025
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Lubraniec |
| Miejscowość | Lubraniec |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania energii z instalacji OZE dla Grupy Zakupowej Energia Kujaw |
| Główny Kod CPV | 09300000 |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania energii z instalacji OZE dla Grupy Zakupowej Energia Kujaw |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.