Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-01-05 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZOWYCH W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO

Zamawiający Związek Powiatowo-Gminny "Grodziskie Przewozy Autobusowe (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) prowadził postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZOWYCH W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO”. Termin składania ofert minął 19 stycznia 2026, 10:00. Wadium: 101 zł.

Otwórz na TED
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
Wadium
101 zł
Termin składania ofert
19 stycznia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 45 miesięcy.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Jakość.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZOWYCH W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO.

  • 4

    RyzykoWadium: 10.1 PLN.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Związek Powiatowo-Gminny "Grodziskie Przewozy Autobusowe"

Miejscowość

Grodzisk Mazowiecki

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZOWYCH W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Szacunkowa wartość zamówienia

376 881 467 PLN

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Wadium: 10.1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert 10.1.1. Dla części nr3 – 1 000 000,00 (słownie jeden milion złotych). ; Warunki wniesienia wadium zawiera Rozdz. II podrozdz. 10 swz.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-01-19 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Zamawiający wymaga, zatrudnienia odpowiedniej liczby pracowników, w tym zatrudnienia osób wykonujących czynności związane z realizacją niniejszej Umowy tj. kierowców na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1510 ze zm.); przedmiotowy obowiązek dotyczy także osób zatrudnionych przez Podwykonawców;
  2. 2.
    Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zostały określone we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5A-5C do SWZ.
    Pozostałe informacje (ze względu na ograniczona liczbę znaków) zaware są w treści SWZ.

Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert
Dla części nr 1 – Pakiet A w wysokości: 2 000 000,00 zł (słownie dwa miliony złotych); Szczegółowy opis wymagań wniesienia wadium zawiera rozdz. II podrozdz. 10. Opis zasad finansowania zawiera załącznik nr 5a do SWZ

Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert
Dla części nr 2 – 350 000,00 zł (słownie trzysta pięćdziesiąt tysięcy złotych);; Szczegółowy opis wymagań wniesienia wadium zawiera rozdz. II podrozdz. 10. Opis zasad finansowania zawiera załącznik nr5 b do SWZ

Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert
Dla części nr 3 – 1 000 000,00 zł (słownie jeden milion złotych;; Szczegółowy opis wymagań wniesienia wadium zawiera rozdz. II podrozdz. 10. Opis zasad finansowania zawiera załącznik nr5 b do SWZ

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 19.01.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Związek Powiatowo-Gminny "Grodziskie Przewozy Autobusowe prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisk Mazowiecki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.