Dostawa mikroskopu konfokalnego prostego wyposażonego w ultraczułe detektory spektralne i laser światła białego wraz z wyposażeniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.
Zamawiający Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Dostawa mikroskopu konfokalnego prostego wyposażonego w ultraczułe detektory spektralne i…”. Termin składania ofert minął 15 maja 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 15 maja 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=302, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
15 kwietnia 2026
Termin ofert: 15 maja 2026 10:00 - Wynik postępowania
12 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawa mikroskopu konfokalnego prostego z ultraczułymi detektorami spektralnymi i laserem światła białego. Obejmuje również wniesienie, instalację, uruchomienie oraz szkolenie.
- 2
ZakresWymagane jest przeprowadzenie szkoleń operacyjnych, aplikacyjnych (podstawowych i zaawansowanych) oraz zapewnienie wsparcia aplikacyjnego przez cały okres użytkowania. Szkolenia muszą odbyć się w siedzibie Zamawiającego.
- 3
KryteriaZamawiający może wykluczyć Wykonawcę na podstawie przepisów dotyczących przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz sankcji UE. Kryterium oceny ofert jest cena.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk |
| NIP | 7811621455 |
| Adres | ul. Strzeszyńska 34, 60-479 Poznań |
| Region (NUTS) | PL415 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa mikroskopu konfokalnego prostego wyposażonego w ultraczułe detektory spektralne i laser światła białego wraz z wyposażeniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38515200-0 - Mikroskopy fluorescencyjne |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Szczegółowe informacje o podstawach wykluczenia zawarte są w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-15 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →