„Montaż instalacji OZE na terenie Gminy Mokrsko”- powt.
Zamawiający Gmina Mokrsko (Mokrsko, Łódzkie) prowadził postępowanie „„Montaż instalacji OZE na terenie Gminy Mokrsko”- powt”. Termin składania ofert minął 25 maja 2026, 09:00. Wadium: 150 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 324 906 zł
- Wadium
- 150 000 zł
- Termin składania ofert
- 25 maja 2026, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=554, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 kwietnia 2026
Termin ofert: 11 maja 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 maja 2026
Nowy termin: 15 maja 2026 09:00Zmienia wersję 249461-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 maja 2026
Nowy termin: 19 maja 2026 09:00Zmienia wersję 300194-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
18 maja 2026
Nowy termin: 25 maja 2026 09:00Zmienia wersję 326190-2026
- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 czerwca 2026
Nowy termin: 2 lipca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 czerwca 2026
Nowy termin: 3 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 377625-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 czerwca 2026
Nowy termin: 15 lipca 2026 11:00Zmienia wersję 386839-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 lipca 2026
Nowy termin: 20 lipca 2026 11:00Zmienia wersję 437639-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
16 lipca 2026
Nowy termin: 23 lipca 2026 11:00Zmienia wersję 466923-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 lipca 2026
Nowy termin: 27 lipca 2026 11:00Zmienia wersję 492254-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDozwolone oferty częściowe; preferencja dla MŚP przy spełnieniu warunków udziału; ryzyko unieważnienia postępowania w przypadku braku środków unijnych; dokumentacja projektowa wymagana w ofercie.
- 2
ZakresMontaż 116 instalacji fotowoltaicznych z magazynami energii, 21 pomp ciepła oraz 16 kotłów na biomasę w systemie 'zaprojektuj i wybuduj' na terenie gminy Mokrsko.
- 3
WarunkiWymagane doświadczenie w realizacji podobnych projektów OZE, certyfikaty zgodności z normami PN-EN, gwarancja minimum 5 lat na urządzenia, zgodność z programem FELD.02.05-IZ.00-0071/23.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem