Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Wleń w okresie maj 2026 – kwiecień 2027 r.
Zamawiający Gmina Wleń (Wleń, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości…”. Termin składania ofert minął 7 kwietnia 2026, 13:30.
- Termin składania ofert
- 7 kwietnia 2026, 13:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 133 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1047, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 lutego 2026
Termin ofert: 30 marca 2026 13:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 marca 2026
Zmienia wersję 129044-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 marca 2026
Nowy termin: 3 kwietnia 2026 11:30Zmienia wersję 160944-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
02 kwietnia 2026
Nowy termin: 7 kwietnia 2026 13:30Zmienia wersję 175484-2026
- Wynik: wybrano wykonawców
10 czerwca 2026
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy Wleń, w tym prowadzenie PSZOK oraz organizacja zbiórek objazdowych odpadów wielkogabarytowych.
- 2
ZakresNależy zapewnić selektywną zbiórkę frakcji odpadów: zmieszanych, papieru, metali i tworzyw sztucznych, szkła i bioodpadów, zgodnie z regulaminem gminy Wleń.
- 3
ZakresRealizacja zamówienia trwa 12 miesięcy, od maja 2026 do kwietnia 2027 roku.
- 4
ZakresSzczegółowy zakres obowiązków, harmonogram odbioru odpadów oraz wymagania dotyczące PSZOK znajdują się w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Wleń |
| REGON | 230821724 |
| Adres | pl. Bohaterów Nysy 7, 59-610 Wleń |
| Region (NUTS) | PL515 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Wleń w okresie maj 2026 – kwiecień 2027 r. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90000000 |
| Dodatkowe kody CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami; 90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych; 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami; 90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów; 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów; 90511200-4 - Usługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Inne – jednorazowe |
| Termin składania ofert | 2026-04-07 13:30 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.