Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa taśm przenośnikowych w latach lipiec 2024 - czerwiec 2026 dla PGE GiEK S.A.
Zamawiający Pge Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. (Bełchatów, Łódzkie) prowadził postępowanie „Dostawa taśm przenośnikowych w latach lipiec 2024 - czerwiec 2026 dla PGE GiEK S.A”. Termin składania ofert minął 15 maja 2024, 12:00. Wadium: 180 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 180 000 zł
- Termin składania ofert
- 15 maja 2024, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=256, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
25 marca 2024
Termin ofert: 25 kwietnia 2024 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
16 kwietnia 2024
Nowy termin: 15 maja 2024 12:00Zmienia wersję 179594-2024
- Sprostowanie
29 kwietnia 2024
Nowy termin: 23 maja 2024 12:00Zmienia wersję 228028-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 maja 2024
Zmienia wersję 258118-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
22 sierpnia 2024
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
02 października 2024
5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa taśm przenośnikowych dla różnych oddziałów PGE GiEK S.A. w latach 2024-2026, obejmująca taśmy gumowe ze wzmocnieniem poliestrowo-poliamidowym (EP) o różnej szerokości, taśmy trudnozapalne (TZ) oraz taśmy z linkami stalowymi energooszczędnymi (EO).
- 2
ZakresZamówienie podzielone jest na 4 części (LOT-y), z których każda dotyczy innego rodzaju taśm przenośnikowych (szerokość, materiał, właściwości) i jest przeznaczona dla konkretnych oddziałów (Elektrownia Bełchatów, Turów, Dolna Odra, KWB Bełchatów i Turów).
- 3
ZakresSzczegółowe specyfikacje techniczne dla każdej części zamówienia znajdują się w załącznikach do SWZ (Załącznik nr 1.1 do 1.4).
- 4
ZakresWykonawca powinien dokładnie zapoznać się z Opisem Przedmiotu Zamówienia w SWZ dla każdej części, o którą się ubiega.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. |
| Miejscowość | Bełchatów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa taśm przenośnikowych w latach lipiec 2024 - czerwiec 2026 dla PGE GiEK S.A. |
| Główny Kod CPV | 19510000-4 - Produkty z gumy |
| Część nr LOT-0001 | Część zamówienia nr I - Taśmy przenośnikowe gumowe ze wzmocnieniem poliestrowo – poliamidowym (EP) o szerokości od B-650 do B-1500 |
| Część nr LOT-0002 | Część zamówienia nr II - Taśmy przenośnikowe gumowe ze wzmocnieniem poliestrowo – poliamidowym (EP) o szerokości równej i powyżej B-2000 |
| Część nr LOT-0003 | Część zamówienia nr III - Taśmy przenośnikowe gumowe ze wzmocnieniem poliestrowo – poliamidowym (EP) trudnozapalne (TZ) |
| Część nr LOT-0004 | Część zamówienia nr IV - Taśmy przenośnikowe gumowe z linkami stalowymi energooszczędne (EO) ST – 3150 z dodatkowym wzmocnieniem poprzecznym |
| Część nr LOT-0005 | Część zamówienia nr V - Taśmy przenośnikowe gumowe z rdzeniem z linkami stalowymi ze wzmocnieniem od B-1600 do B-2450 |
| Część nr LOT-0006 | Część zamówienia nr VI - Pozostałe taśmy przenośnikowe gumowe z linkami stalowymi |
| Część nr LOT-0007 | Część zamówienia nr VII - Taśmy gumowe ze wzmocnieniem poliestrowo – poliamidowym (EP) trudnopalne |
| Część nr LOT-0008 | Część zamówienia nr VIII - Taśmy przenośnikowe gumowe z linkami stalowymi energooszczędne (EO) ST – 3150 |
| Część nr LOT-0009 | Część zamówienia nr IX - Taśmy przenośnikowe z linkami stalowymi od szerokości 1800 do 2250 z okładkami klasy bezpieczeństwa 2A zgodnie z normą EN 12882 |
| Część nr LOT-0010 | Część zamówienia nr X - Taśmy tkaninowo gumowe (EP) od szerokości 1400 do 1800 z okładkami klasy bezpieczeństwa 2A zgodnie z normą EN 12882 |
| Część nr LOT-0011 | Część zamówienia nr XI - Taśmy przenośnikowe gumowe ze wzmocnieniem poliestrowo – poliamidowym (EP) o szerokości B-1600 |
| Część nr LOT-0012 | Część zamówienia nr XII - Taśmy przenośnikowe gumowe z rdzeniem z linkami stalowymi ze wzmocnieniem o szerokości B-2600 |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 180000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1. Zamawiający informuje, że zgodnie z zapisami art. 139 Ustawy PZP przewiduje zastosowanie odwróconej kolejności oceny, tzn. najpierw dokonanie badania i oceny Ofert, a następnie dokonanie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego Oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
2. Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz wykazania braku podstaw do wykluczenia, zobowiązany jest do złożenia na wezwanie Zamawiającego wypełnionego formularza Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia zwanego dalej „JEDZ”, który należy złożyć w formie elektronicznej, a plik musi być opatrzony podpisem elektronicznym zgodnie z zapisami opisanymi w pkt 17 SWZ.
3. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty na podstawie art. 126 ust. 1 Ustawy PZP, w celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia z postępowania, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych.
4. Ofertę sporządza się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem formularza do złożenia oferty dostępnego w systemie zakupowym GK PGE.
6. Dokumenty lub oświadczenia, o których mowa w SWZ, składane są w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego lub w elektronicznej kopii dokumentu lub oświadczenia poświadczonej za zgodność odwzorowania cyfrowego z dokumentem w postaci papierowej.
7. Informacje i wymagania dotyczące prowadzonego postępowania dostępne są na stronie internetowej Zamawiającego.
8. W związku z wejściem w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że komunikat dot. przetwarzania danych osobowych, dostępny jest na stronie internetowej https://pgegiek.pl/ochrona-danych-osobowych Wykonawcy zobowiązani są do zapoznania się z treścią tego komunikatu.
9. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zapewnił i zagwarantował, że w ramach wykonywania umowy ani Wykonawca (w tym żaden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie Zamówienia), ani żaden z jego Podwykonawców/Dostawców/Podmiotów udostępniających zasoby, nie naruszą określonych w Rozporządzeniu UE 833/2014, Rozporządzeniu UE 765/2006 lub w innych aktach prawnych obowiązujących w Rzeczypospolitej Polskiej, zakazów nabywania dostaw, usług lub robót budowlanych znajdujących się w lub pochodzących z Białorusi lub Rosji oraz zakazów przywozu lub transportowania produktów pochodzących lub wywożonych z Białorusi lub Rosji. Na potwierdzenie powyższego wymogu Wykonawca złoży stosowne Oświadczenie zawarte w Formularzu ofertowym dostępnym w Systemie Zakupowym GK PGE. W przypadku, gdy powyższy wymóg zawarty w niniejszym punkcie nie zostanie spełniony, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 4 Ustawy PZP.
10. Na podstawie art. 393 ust. 1 pkt. 4 Ustawy PZP Zamawiający wymaga, aby w oferowanych dostawach, udział towarów pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej lub państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektyw 2014/25/UE, przekroczył 50%, osobno dla każdej części zamówienia. W przypadku, gdy udział ten jest mniejszy, Zamawiający odrzuci ofertę.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →