DOSTAWA PIECZYWA I WYROBÓW CUKIERNICZYCH
Zamawiający 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Miasto Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA PIECZYWA I WYROBÓW CUKIERNICZYCH”, wybierając ofertę wykonawcy PPHU TUR Spółka jawna.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 268 651 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1389, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 lutego 2024
Termin ofert: 26 lutego 2024 07:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
17 kwietnia 2024
1 wykonawca
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy |
| Miejscowość | miasto Siedlce |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | DOSTAWA PIECZYWA I WYROBÓW CUKIERNICZYCH |
| Główny Kod CPV | 15810000 |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Termin wykonania zamówienia | Zamawiający wymaga aby zamówienie było realizowane według potrzeb Zamawiającego w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia 31.12.2024 r. albo do wyczerpania się środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy nie później jednak niż do dnia 31.12.2024 r., z zastrzeżeniem realizacji wartości zamówienia opcjonalnego najpóźniej do dnia 31.12.2024 r. W pkt. 5.1.3 szacowany okres obowiązywania data początkowa: 2024-03-20 to początkowy szacowany okres wykonania zamówienia. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.