Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników narady.
Zamawiający Komenda Główna Policji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników narady”, wybierając ofertę wykonawcy CENTRUM USŁUG LOGISTYCZNYCH. Cena wybranej oferty: 16 044 zł.
- Cena wybranej oferty
- 16 044 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1355, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,4 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 września 2024
Termin ofert: 31 października 2024 09:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
14 stycznia 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy CENTRUM USŁUG LOGISTYCZNYCH (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 16 044,26 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem