Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 211318-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa ciężkich pokryć drogowych na Samochodzie i Przyczepie – Tarcza Wschód

Zamawiający 1 Regionalna Baza Logistyczna (Wałcz, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa ciężkich pokryć drogowych na Samochodzie i Przyczepie – Tarcza Wschód”. Termin składania wniosków minął 9 kwietnia 2026, 09:30.

Otwórz na TED
Zamawiający: 1 Regionalna Baza LogistycznaWałcz, Zachodniopomorskie (powiat Wałecki →)opublikowano 31 marca 2026
Termin składania wniosków
9 kwietnia 2026, 09:30
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkich pokryć drogowych na samochodzie i przyczepie, realizowana w pięciu odrębnych zadaniach (częściach zamówienia). Szczegółowe wymagania techniczne (WET) zostaną udostępnione w SWZ.

  • 2

    ZakresDokładny zakres dostaw dla każdego zadania (ilości, asortyment) będzie określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), udostępnionej zaproszonym wykonawcom.

  • 3

    ZakresPostępowanie dotyczy obszaru Zachodniopomorskiego (NUTS: PL427).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA

Adres

ul. Ciasna 7, 78-600 Wałcz

Region (NUTS)

PL427 – Zachodniopomorskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa ciężkich pokryć drogowych na Samochodzie i Przyczepie – Tarcza Wschód

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

34000000-7 - Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu

Dodatkowe kody CPV

34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Zaproszeni do składania ofert Wykonawcy zobowiązani będą do zabezpieczenia ofert wadium na cały okres związania ofertą. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza przez Zamawiającego zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Szczegółowe informacje na temat wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy zostaną zawarte w SWZ, która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg ograniczony

Termin składania wniosków o dopuszczenie

2026-04-09 09:30

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Zamawiający żąda złożenia wraz z wnioskiem o dopuszczenie do udziału w postępowaniu (Załącznik do ogłoszenia o zamówieniu zamieszczony na platformie zakupowej) niżej wymienionych oświadczeń i dokumentów potwierdzających brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu:
  2. 1)
    oświadczenie o spełnieniu warunków określonych w art. 112 ust. 2 pkt 3) i 4) ustawy Pzp – wg załącznika nr 1 do wniosku udostępnionego na platformie zakupowej;
  3. 2)
    oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu w okolicznościach, o których mowa w art. 405 ust. 1 oraz art. 405 ust. 2 pkt 3), pkt 4) i pkt 5) w zakresie określonym w art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Prawo zamówień publicznych uwzględniające przesłanki wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 w jego aktualnym brzmieniu oraz przesłanki wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – wg załącznika nr 2 do wniosku udostępnionego na platformie zakupowej;
  4. 3)
    odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
  5. 4)
    informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1), 2) i 4) ustawy Pzp, sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia;
  6. 4)
    oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 roku o ochronie konkurencji i konsumentów (t. j. Dz. U. z 2025r., poz. 1714), z innym Wykonawcom, który złożył odrębne wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie wniosku, niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wg załącznika nr 4 do wniosku udostępnionego na platformie zakupowej,
  7. 5)
    informację z Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, w zakresie art. 108 ust. 2 ustawy, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, sporządzoną nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem.
  8. 2.
    Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast:
  9. 1)
    informacji z Krajowego Rejestru Karnego składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1), 2) i 4) ustawy Pzp;
  10. 2)
    odpisu albo informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury.
  11. 3.
    Dokument, o którym mowa w ust. 2 pkt 1) ogłoszenia, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. Dokumenty, o których mowa w ust. 2 pkt 2) powinny być wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.
  12. 4.
    Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 2, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1), 2) i 4) ustawy Pzp, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeśli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Przepis ust. 3 stosuje się.
  13. 5.
    Ponadto Wykonawca składa umocowanie do działania w jego imieniu – jeżeli upoważnił on osoby trzecie do reprezentowania go w postępowaniu. W pełnomocnictwie lub innym dokumencie potwierdzającym umocowanie do reprezentowania Wykonawcy należy skonkretyzować postępowanie o udzielenie zamówienia w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa, z podaniem numeru sprawy i przedmiotu zamówienia i skonkretyzować zakres umocowania.
  14. 6.
    "Wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu" stanowiący Załącznik do ogłoszenia o zamówieniu w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa prowadzonym w trybie przetargu ograniczonego zamieszczony na platformie zakupowej prowadzonego postępowania stanowi integralną część niniejszego ogłoszenia.

Zapłata należności za wykonaną dostawę nastąpi w formie polecenia przelewu z rachunku Zamawiającego na rachunek bankowy Wykonawcy umieszczony na fakturze, w terminie 30 dni od daty wykonania przedmiotu umowy, potwierdzonego zgodnie z postanowieniami umowy i otrzymania przez Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury wraz z kompletem wymaganych dokumentów. Termin zapłaty uważa się za zachowany, jeżeli obciążenie rachunku dłużnika nastąpi najpóźniej w ostatnim dniu terminu płatności.

Termin wykonania zamówienia:
zamówienie podstawowe: od dnia zawarcia umowy do 160 dni kalendarzowych, jednak nie dłużej niż 30.11.2026 r.
zamówienie w opcji: od poinformowania Wykonawcy o uruchomieniu prawa opcji do 130 dni kalendarzowych, jednak nie dłużej niż 30.11.2026 r

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34000000-7Sprzęt transportowy i produkty pomo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →