„Poprawa warunków siedliskowych w biotopach cietrzewia na terenie Natura 2000 PLB 280014 Ostoja Poligon Orzysz - monitoring ssaków drapieżnych"
Zamawiający Nadleśnictwo Drygały (Biała Piska, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Poprawa warunków siedliskowych w biotopach cietrzewia na terenie Natura 2000 PLB 280014…”. Termin składania ofert minął 27 kwietnia 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 27 kwietnia 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 061 887 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=576, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 marca 2026
Termin ofert: 27 kwietnia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
30 marca 2026
Zmienia wersję 213152-2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
12 czerwca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest inwentaryzacja ssaków drapieżnych (lis, borsuk, jenot, kuna, norka, tchórz) na obszarze Natura 2000 Ostoja Poligon Orzysz, celem oszacowania liczebności i lokalizacji.
- 2
ZakresWykonawca musi posiadać ubezpieczenie OC na kwotę co najmniej równą wynagrodzeniu ofertowemu brutto, obejmujące szkody wynikłe z rażącego niedbalstwa.
- 3
ZakresRealizacja zamówienia odbywa się na terenie czynnego poligonu wojskowego, co wiąże się z ryzykiem wystąpienia niewybuchów i koniecznością zachowania szczególnej ostrożności oraz zgłaszania wjazdów i wyjazdów oficerowi dyżurnemu.
- 4
ZakresPrzed przystąpieniem do prac wymagane jest uzyskanie przepustek od Komendanta OSPWL Orzysz oraz odbycie instruktażu bezpieczeństwa.
- 5
ZakresZamawiający ustanowi nadzór przyrodniczy, a wykonawca ma obowiązek stosować się do jego poleceń, uzyskując pisemną zgodę na podjęcie prac.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Poprawa warunków siedliskowych w biotopach cietrzewia na terenie Natura 2000 PLB 280014 Ostoja Poligon Orzysz - monitoring ssaków drapieżnych" |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90721700-4 - Usługi ochrony gatunków zagrożonych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-27 09:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).