ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup i dostawa zestawów narzędzi kardiochirurgicznych dla Kliniki Kardiochirurgii w ramach KPO KARDIO

Zamawiający Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa zestawów narzędzi kardiochirurgicznych dla Kliniki Kardiochirurgii w…”. Termin składania ofert minął 27 kwietnia 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
27 kwietnia 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 457 762 zł
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    26 marca 2026

    Termin ofert: 27 kwietnia 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    01 czerwca 2026

    5 ofert5 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów narzędzi kardiochirurgicznych dla Kliniki Kardiochirurgii w Warszawie, realizowany w ramach KPO KARDIO.

  • 2

    ZakresWykonawca musi spełniać warunki wykluczenia z postępowania, określone w art. 108 ustawy Pzp, dotyczące m.in. przestępstw, zaległości w opłatach ZUS i zmów cenowych.

  • 3

    ZakresZamówienie podzielone jest na 5 części (LOT-ów), dotyczących różnych zestawów narzędzi, m.in. wieńcowych, zastawkowych, klem, nożyczek i retraktora. Możliwe jest składanie ofert na poszczególne części.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

NIP

5214004558

Adres

Wołoska 137, 02-507 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa zestawów narzędzi kardiochirurgicznych dla Kliniki Kardiochirurgii w ramach KPO KARDIO

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33162200-5 - Przyrządy używane na salach operacyjnych

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • (Art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp) Zakres stosowania: z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1 ustawy Pzp, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należ
  • (Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp) Zakres stosowania: z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę, będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46 i 48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o s
  • (Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp) Zakres stosowania: z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę, będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego lub przestępstwo skarbowe lub jeśli za te przestępstwa prawomocnie sk
  • (Art. 108 ust. 1 pkt 1 lit c ustawy Pzp) Zakres stosowania: z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę, będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w art. 47 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie. (Art. 108 ust. 1 pkt 1 lit g i pkt 2 us
  • (Art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp) Zakres stosowania: z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę, jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności
  • (Art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. b i f i pkt 2 ustawy Pzp) Zakres stosowania: z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę, będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy
  • (Art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. d i pkt 2 ustawy Pzp) Zakres stosowania: z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę, będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego,
  • (Art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. e i pkt 2 ustawy Pzp) Zakres stosowania: z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę, będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu po
  • (Art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. a i pkt 2 ustawy Pzp) Zakres stosowania: z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę, będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa
  • (Art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp) Zakres stosowania: z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę, wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykona
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-04-27 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Informacja wykonawcy o obowiązku podatkowym
  2. 2.
    Wzór oferty elektronicznej
  3. 3.
    Jednolity europejski dokument zamówienia
  4. 4.
    Oświadczenie wykonawcy dotyczące odrębnych przesłanek wykluczenia (procedura pełna)
    Wykaz dokumentów składanych na wezwanie zamawiającego:
  5. 1.
    Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym
  6. 2.
    Oświadczenie wykonawcy w sprawie grupy kapitałowej
  7. 3.
    Informacja z Krajowego Rejestru Karnego
  8. 4.
    Informacja z odpowiedniego reejestru lub inny równoważny dokument
    Warunki udziału w postępowaniu:
    Zamawiający, na podstawie art. 257 ustawy Pzp, przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane.
    Zamawiający przeiduje uniewaznienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków, które Zamawaijacy zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia.

Narzędzia chirurgiczne muszą być ocechowane (nr katalogowym, nazwą producenta oraz potwierdzeniem odporności na korozję napisem a także oznaczeniem: Klinika Kardiochirurgii PIM MSWiA), narzędzia muszą posiadać trwałe oznakowanie kodem matrycowym dwuwymiarowym (kod kreskowy 2D), składającym się z czarnych i białych pól (modułów) zamieszczonych w granicach tzw. wzoru wyszukiwania - Data Matrix - zawierający zakodowaną informację o unikalnym numerze narzędzia

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33162200-5Przyrządy używane na salach operacy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
457 762 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
239 127 zł958 434 zł
Rozstęp międzykwartylowy
719 306 zł
Źródło próbki
CPV 33162· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
239 127 zł
Mediana
457 762 zł
Górny kwartyl
958 434 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 27.04.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33162200-5 - Przyrządy używane na salach operacyjnych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.