Zakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Brzeżnie
Zamawiający Gmina Brzeżno (Brzeżno, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Zakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Brzeżnie”. Termin składania ofert minął 5 maja 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 5 maja 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 030 325 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=506, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
01 kwietnia 2025
Termin ofert: 5 maja 2025 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego, średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Brzeżnie, zgodnie ze szczegółową specyfikacją zawartą w Załączniku nr 7 do SWZ.
- 2
ZakresOferowany pojazd musi być fabrycznie nowy i spełniać wszystkie wymagania techniczne określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz załącznikach.
- 3
ZakresZamówienie realizowane jest w trybie procedury otwartej. Warto zapoznać się ze wszystkimi warunkami udziału w postępowaniu.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Brzeżno |
| Miejscowość | Brzeżno |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Brzeżnie |
| Główny Kod CPV | 34144210-3 - Wozy strażackie |
| Część nr LOT-0001 | Zakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Brzeżnie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.