Usługa wykonania badania ewaluacyjnego pt.: „Ewaluacja sposobu wdrażania FE SL 2021-2027 w zakresie zgodności z zasadami równościowymi”
Zamawiający Województwo Śląskie (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „Usługa wykonania badania ewaluacyjnego pt.: Ewaluacja sposobu wdrażania FE SL 2021-2027…”. Termin składania ofert minął 21 kwietnia 2026, 10:00. Planowany budżet: 215 500 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 215 500 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 21 kwietnia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=430, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 marca 2026
Termin ofert: 21 kwietnia 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
21 sierpnia 2026
8 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonania badania ewaluacyjnego wdrażania FE SL 2021-2027 w zakresie zgodności z zasadami równościowymi. Celem badania jest ocena i ewentualne dostosowanie działań w ramach FE SL 2021-2027.
- 2
WarunkiSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 215 500 zł. Należy zapoznać się z projektem umowy (Załącznik nr 2 do SWZ) zawierającym szczegółowe warunki płatności i ewentualne kary umowne.
- 3
ZakresKonieczne jest, aby raport końcowy z badania był zgodny z aktualnymi Wytycznymi dotyczącymi realizacji zasad równościowych, w tym ze Standardami dostępności dla polityki spójności 2021-2027 (Załącznik nr 2). Szczegóły dotyczące wymagań znajdują się na platformie e-zamówienia.
- 4
ZakresZamawiający wykluczy wykonawców w przypadkach określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 6 ustawy Pzp, w tym m.in. w związku z zakłóceniem konkurencji wynikającym z wcześniejszego zaangażowania wykonawcy.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Województwo Śląskie |
| NIP | 9542770064 |
| Adres | ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa wykonania badania ewaluacyjnego pt.: „Ewaluacja sposobu wdrażania FE SL 2021-2027 w zakresie zgodności z zasadami równościowymi” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 73110000-6 - Usługi badawcze |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 215 500 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w | 1) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp: a) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: o którym mowa w art. 47 ustawy z dnia 25.06.2010 r. o sporc 1. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadku, o którym mowa w 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp: Jeżeli w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1 ustawy Pzp, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego Wykonawcy lub podmiotu, który należy z Wykona 1. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp: a) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w art. 228-230a, 250a Kodeksu karnego, art. 46 lub 1. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp: a) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego lub przestępstw 1. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp: a) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 cz 1. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadku, o którym mowa w 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp: Wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że Wykona 1. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadku, o którym mowa w 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp: Jeżeli Zamawiający może stwierdzić na podstawie wiarygodnych przesłanek, że Wykonawca zawarł z innymi Wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócen 1. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp: a) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego; powierz 1. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp: a) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym 1. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp: a) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-21 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.