To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.
Dostawa urządzeń do przygotowywania leków niebezpiecznych/cytotoksycznych dla Oddziału Chemioterapii Dziennej Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-17/2026)
Postępowanie „Dostawa urządzeń do przygotowywania leków niebezpiecznych/cytotoksycznych dla Oddziału…” zamawiającego Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Warszawa, Mazowieckie) zostało unieważnione.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 732 673 zł
- Liczba ofert
- 0 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisyAnaliza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 0 ofert.
- 3
Kluczowe wymagania: Dostawa musi obejmować integrację robota z systemem HIS szpitala. Należy uwzględnić oprogramowanie do obsługi zleceń.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej |
| REGON | 118417683 |
| Adres | ul. Cegłowska 80, 01-809 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa urządzeń do przygotowywania leków niebezpiecznych/cytotoksycznych dla Oddziału Chemioterapii Dziennej Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-17/2026) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 31720000-9 - Urządzenia elektromechaniczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Termin graniczny realizacji zamówienia (12.06.2026 r.) wynika z harmonogramu realizacji przedsięwzięcia współfinansowanego z KPO.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.