Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 93937-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa urządzeń do przygotowywania leków niebezpiecznych/cytotoksycznych dla Oddziału Chemioterapii Dziennej Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-17/2026)

Zamawiający Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa urządzeń do przygotowywania leków niebezpiecznych/cytotoksycznych dla Oddziału…”. Termin składania ofert minął 2 marca 2026, 11:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
2 marca 2026, 11:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 732 673 zł
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 23.03.2026 – 12.06.2026.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa urządzeń do przygotowywania leków niebezpiecznych/cytotoksycznych dla Oddziału Chemioterapii Dziennej Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-17/2026).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa urządzeń do przygotowywania leków niebezpiecznych/cytotoksycznych dla Oddziału Chemioterapii Dziennej Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-17/2026)

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

Dodatkowe kody CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 31720000-9 - Urządzenia elektromechaniczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-03-02 11:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Termin graniczny realizacji zamówienia (12.06.2026 r.) wynika z harmonogramu realizacji przedsięwzięcia współfinansowanego z KPO.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
732 673 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
272 419 zł1 910 921 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 638 502 zł
Źródło próbki
CPV 33190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
272 419 zł
Mediana
732 673 zł
Górny kwartyl
1 910 921 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.