Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →rozwojowe – Kompleksowy nadzór nad realizacją niekomercyjnego badania klinicznego
Zamawiający Gdański Uniwersytet Medyczny (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „rozwojowe – Kompleksowy nadzór nad realizacją niekomercyjnego badania klinicznego”. Termin składania ofert minął 7 maja 2024, 09:00.
- Termin składania ofert
- 7 maja 2024, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 699 187 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=33, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
02 kwietnia 2024
Termin ofert: 7 maja 2024 09:00 - Sprostowanie
23 kwietnia 2024
Nowy termin: 10 maja 2024 09:00Zmienia wersję 198260-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
06 maja 2024
Nowy termin: 14 maja 2024 09:00Zmienia wersję 248382-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
24 lipca 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gdański Uniwersytet Medyczny |
| Miejscowość | Gdańsk |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Kompleksowy nadzór nad realizacją niekomercyjnego badania klinicznego |
| Główny Kod CPV | 73100000-3 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe |
| Część nr LOT-0001 | Kompleksowy nadzór nad realizacją niekomercyjnego badania klinicznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.