- Umowa zawartaCzęść 1UNIA BRACKA Sp. z o.o. (ORG)· Ruda ŚląskaCena wybranej oferty198 132 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Paktor Sp. z o.o. (ORG)· Ruda ŚląskaCena wybranej oferty3 004 150 zł
- Umowa zawartaCzęść 3PICH-MED GROUP Sp. z o.o. (ORG)· WrocławCena wybranej oferty788 000 zł
Realizacja usługi transportu sanitarnego (2)
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Szpitali Miejskich (Chorzów, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja usługi transportu sanitarnego (2)”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 3 990 282 zł.
- Łączna wartość ofert
- 3 990 282 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=517, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 listopada 2023
Termin ofert: 22 grudnia 2023 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
03 kwietnia 2024
3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: UNIA BRACKA Sp. z o.o. (ORG) (Ruda Śląska), PICH-MED GROUP Sp. z o.o. (ORG) (Wrocław) oraz Paktor Sp. z o.o. (ORG) (Ruda Śląska).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 990 282,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Szpitali Miejskich |
| Miejscowość | Chorzów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Realizacja usługi transportu sanitarnego (2) |
| Główny Kod CPV | 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet nr 1 – Transport sanitarny karetką typu „P” na terenie szpitala dla dorosłych |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet nr 2 – „Transport sanitarny karetki typu „T/Ts” z opieka kierowcy/sanitariusza” |
| Część nr LOT-0003 | Pakiet nr 3 – Transport sanitarny krwi i jej składników |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.