Przetarg nieograniczony
Zamawiający Gmina Kiełczygłów (Kiełczygłów, Łódzkie) prowadził postępowanie „Przetarg nieograniczony”. Termin składania ofert minął 8 kwietnia 2024, 09:00.
- Termin składania ofert
- 8 kwietnia 2024, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 275 829 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=557, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
19 wpisówWspólny identyfikator postępowania obejmuje 37 publikacji (zamówienie grupowe lub centralne). Oś zawężono do 19 wpisów powiązanych z tym ogłoszeniem.
- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 października 2023
Termin ofert: 13 listopada 2023 09:00Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 grudnia 2023
Nowy termin: 20 grudnia 2023 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
29 stycznia 2024
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
29 stycznia 2024
8 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 lutego 2024
Nowy termin: 25 marca 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 lutego 2024
Nowy termin: 25 marca 2024 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 lutego 2024
Zmienia wersję 110391-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 lutego 2024
Nowy termin: 28 marca 2024 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 marca 2024
Nowy termin: 3 kwietnia 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
11 marca 2024
8 wykonawcówZmienia wersję 58827-2024
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
11 marca 2024
Zmienia wersję 122801-2024
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 marca 2024
Nowy termin: 15 kwietnia 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
21 marca 2024
Nowy termin: 29 marca 2024 09:00Zmienia wersję 119827-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
29 marca 2024
Nowy termin: 8 kwietnia 2024 09:00Zmienia wersję 169809-2024
- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 kwietnia 2024
Nowy termin: 20 maja 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
24 kwietnia 2024
3 ofertyOtwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 maja 2024
Nowy termin: 3 czerwca 2024 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 maja 2024
Nowy termin: 3 czerwca 2024 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawcę
23 maja 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Kiełczygłów |
| Miejscowość | Kiełczygłów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Przetarg nieograniczony |
| Główny Kod CPV | 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne |
| Część nr LOT-0001 | Część 1 – instalacje fotowoltaiczne |
| Część nr LOT-0002 | Część 2 – Instalacje solarne |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: Część nr 2: 10 000,00 zł (dziesięć tysięcy złotych 00/100) 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2. 3. Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2023 r. poz. 462 ze zmianami.). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1. Wykonawca będzie związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, przez okres 90 dni, tj. do dnia 06.07.2024 r.
2. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
1. Wykonawca będzie związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, przez okres 90 dni, tj. do dnia 06.07.2024 r.
2. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.