„Wykonanie wywiadu ferromagnetycznego – badań skanowania magnetycznego wraz z raportem dla inwestycji pn. „Budowa falochronu dla nowego portu zewnętrznego w Świnoujściu”
Zamawiający Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Wykonanie wywiadu ferromagnetycznego – badań skanowania magnetycznego wraz z raportem dla…”. Termin składania ofert minął 18 kwietnia 2024, 10:30.
- Termin składania ofert
- 18 kwietnia 2024, 10:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=705, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 marca 2024
Termin ofert: 9 kwietnia 2024 10:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
29 marca 2024
Nowy termin: 18 kwietnia 2024 10:30Zmienia wersję 128850-2024
- Sprostowanie
18 kwietnia 2024
Nowy termin: 23 kwietnia 2024 10:30Zmienia wersję 188908-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
17 września 2024
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Krajowa Izba Odwoławcza |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Wykonanie wywiadu ferromagnetycznego – badań skanowania magnetycznego wraz z raportem dla inwestycji pn. „Budowa falochronu dla nowego portu zewnętrznego w Świnoujściu” |
| Główny Kod CPV | 71352300-3 - Usługi badania magnetometrycznego |
| Część nr LOT-0001 | Wykonanie wywiadu ferromagnetycznego – badań skanowania magnetycznego wraz z raportem dla inwestycji pn. „Budowa falochronu dla nowego portu zewnętrznego w Świnoujściu |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
ze zm.).
Na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. zakazuje się udziału rosyjskich wykonawców w zamówieniach publicznych i koncesjach. Wykonawca ubiegający się o udzielenie niniejszego zamówienia/podmiot udostępniający zasoby zobowiązany jest złożyć oświadczenie stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej zamiast dokumentów, o których mowa w ust. 2 pkt 3, składa informacje z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w ust. 2 pkt 3 – wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem.
Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów,
o których mowa w ust. 2 pkt 3, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, wskazanych w SWZ, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć.
Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu,
w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, wykonawcy mogą polegać na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, jeśli te podmioty wykonają roboty budowlane/usługi do realizacji, których te zdolności są wymagane. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby potwierdza stosunek łączący wykonawcę z tym podmiotem oraz określa w szczególności:
1) zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby;
2) sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia;
3) czy i w jakim zakresie podmiot udostępniający zasoby, na zdolnościach którego wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia realizuje roboty budowlane lub usługi, których wskazane zdolności dotyczą .
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia (spółki cywilne, konsorcja). Wykonawcy składający ofertę wspólną ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu
i zawarcia umowy. Pełnomocnictwo musi znajdować się w ofercie wspólnej Wykonawców. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty w postaci elektronicznej. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają dokumenty
w następujący sposób:
1) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) – każdy z wykonawców;
2) oświadczenie wykonawcy składane w związku z art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających
w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie – każdy
z wykonawców;
3) oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia
z postępowania, w tym oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej – każdy z wykonawców;
4) oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – pełnomocnik w imieniu wykonawców składających ofertę wspólną lub każdy
z wykonawców;
5) wykaz usług – pełnomocnik w imieniu wykonawców składających ofertę wspólną;
6) wykaz osób – pełnomocnik w imieniu wykonawców składających ofertę wspólną;
7) wykaz sprzętu – pełnomocnik w imieniu wykonawców składających ofertę wspólną;
8) dokumenty potwierdzające spełnianie warunków udziału w postępowaniu, każdy
z wykonawców w zakresie w jakim wykazuje spełnianie warunków udziału
w postępowaniu.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →