ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu: ,, e-Partnerstwo dla Bezpiecznej Przyszłości”.

Zamawiający Gmina Michałowo (Michałowo, Podlaskie) prowadził postępowanie „Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu: ,, e-Partnerstwo…”. Termin składania ofert minął 20 kwietnia 2026, 09:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina MichałowoMichałowo, Podlaskie (powiat Białostocki →)opublikowano 17 marca 2026
Termin składania ofert
20 kwietnia 2026, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 400 118 zł
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    17 marca 2026

    Termin ofert: 20 kwietnia 2026 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    26 czerwca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego, w tym laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów, UPSów i oprogramowania, w ramach projektu, e-Partnerstwo dla Bezpiecznej Przyszłości”. Szczegółowa specyfikacja znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.

  • 2

    KryteriaKryterium oceny ofert jest cena, co oznacza, że najniższa cena będzie głównym czynnikiem decydującym o wyborze oferty.

  • 3

    ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 45 dni, a miejscem realizacji jest województwo podlaskie (NUTS: PL841).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Michałowo

NIP

9662101673

Adres

ul. Białostocka 11, 16-050 Michałowo

Region (NUTS)

PL841 – Podlaskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu: ,, e-Partnerstwo dla Bezpiecznej Przyszłości”.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

Dodatkowe kody CPV

30213100-6 - Komputery przenośne; 30213300-8 - Komputer biurkowy; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-04-20 09:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
400 118 zł
Próbka: 132 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 152 zł971 457 zł
Rozstęp międzykwartylowy
830 305 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 152 zł
Mediana
400 118 zł
Górny kwartyl
971 457 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 20.04.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Michałowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Michałowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 - Urządzenia komputerowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.