Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-03-16 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa sprzętu medycznego w podziale na 8 części

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Lubelskie) prowadził postępowanie „Dostawa sprzętu medycznego w podziale na 8 części”. Termin składania ofert minął 14 kwietnia 2026, 12:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
14 kwietnia 2026, 12:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, podzielona na 8 części obejmujących m.in. zestawy endoskopowe, ultrasonografy i system dystrybucji leków. Szczegółowe specyfikacje znajdują się w załącznikach od 4.1 do 4.8 do SWZ.

  • 2

    ZakresZamawiający może unieważnić postępowanie w całości lub w części w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 257 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

REGON

000676708

Adres

ul. Terebelska 57-65, 21-500 Biała Podlaska

Region (NUTS)

PL811 – Lubelskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu medycznego w podziale na 8 części

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

42990000-2 - Różne maszyny specjalnego zastosowania

Dodatkowe kody CPV

33168000; 33112000

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • art. 109 ust. 1 pkt 4 Ustawy Pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 6 Ustawy Pzp
  • art. 109 ust. 1 pkt 6 Ustawy Pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Ustawy Pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 3 Ustawy Pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 3 Ustawy Pzp art. 109 ust. 1 pkt 1 Ustawy Pzp
  • art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy Pzp
  • art. 109 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp
  • art. 109 ust. 1 pkt 5 Ustawy Pzp
  • art. 109 ust. 1 pkt 8-10 Ustawy Pzp
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-04-14 12:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

42990000-2Różne maszyny specjalnego zastosowa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 14.04.2026, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Biała Podlaska.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42990000-2 - Różne maszyny specjalnego zastosowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.