„Dostawa materiałów weterynaryjnych dla Wydziału Weterynarii i Kliniki Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie”
Zamawiający Warmińsko-mazurski w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Dostawa materiałów weterynaryjnych dla Wydziału Weterynarii i Kliniki Weterynaryjnej…”. Termin składania ofert minął 13 kwietnia 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 13 kwietnia 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1100, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
12 marca 2026
Termin ofert: 13 kwietnia 2026 11:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
25 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów weterynaryjnych dla Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
- 2
ZakresWykonawca nie może podlegać wykluczeniu na podstawie art. 108 i 109 ustawy Pzp, art. 7 ustawy o przeciwdziałaniu agresji na Ukrainę oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014.
- 3
ZakresUmowa będzie realizowana przez 12 miesięcy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
- 4
KryteriaKryterium oceny ofert jest cena.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE |
| NIP | 7393033097 |
| Adres | ul. Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Dostawa materiałów weterynaryjnych dla Wydziału Weterynarii i Kliniki Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie” |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-13 11:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
- 1.1.nie podlegają wykluczeniu z postępowania w przypadku zaistnienia okoliczności przewidzianych w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp. oraz art. 109 ust. 1 pkt 5-10 ustawy Pzp. Wykonawca może zostać wykluczony przez Zamawiającego na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia.
- 1.2.nie podlegają wykluczeniu z postępowania w przypadku zaistnienia okoliczności przewidzianych w art. 7 ust.1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
- 1.3.nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających
w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE
nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE)
nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.