Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety
Zamawiający Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety”. Termin składania ofert minął 13 kwietnia 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 13 kwietnia 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1621, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,5 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
11 marca 2026
Termin ofert: 13 kwietnia 2026 11:00 - Sprostowanie
03 kwietnia 2026
Nowy termin: 15 kwietnia 2026 11:00Zmienia wersję 170648-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
20 maja 2026
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 maja 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
01 czerwca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
02 czerwca 2026
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 czerwca 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 czerwca 2026
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
10 czerwca 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 czerwca 2026
5 ofertOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) podzielona na 9 pakietów, np. trenażer do badania prostaty, zestaw do artroskopii, symulator intubacji.
- 2
ZakresSzczegółowa specyfikacja każdego pakietu (rodzaj i liczba urządzeń) znajduje się w Załącznikach nr 2.1-2.9 do SWZ.
- 3
ZakresKonieczne jest złożenie oświadczeń dotyczących braku naruszeń prawa pracy, braku porozumień zakłócających konkurencję i braku zaangażowania w przygotowanie postępowania po stronie zamawiającego.
- 4
ZakresZamawiający: Warszawski Uniwersytet Medyczny.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Warszawski Uniwersytet Medyczny |
| NIP | 5250005828 |
| Adres | Ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz.1320). Czy wykonawca, wedle własnej wiedzy, naruszył swoje obowiązki w dziedzinie prawa pracy? O których mowa, do celów niniejszego zamówienia, w prawie krajowym, w stosownym ogłoszeniu lub w dokumentach zamówien
- Art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz. 1320). Czy wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienia mające na celu zakłócenie konkurencji? Do oferty na Platformie należy załączyć oświadczenie, którego treść odpowiada zakresowi oświadczenia, o którym mowa w art. 12
- Art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz. 1320). Czy wykonawca lub przedsiębiorstwo związane z wykonawcą doradzał (- o) instytucji zamawiającej lub podmiotowi zamawiającemu bądź był(-o) w inny sposób zaangażowany(-e) w przygotowanie postępowania o udzielenie zamówieni
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz. 1320). Czy w stosunku do samego wykonawcy bądź jakiejkolwiek osoby będącej członkiem organów administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, lub posiadającej w przedsiębiorstwie wykonawcy uprawnienia do reprez
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz. 1320). Czy w stosunku do samego wykonawcy bądź jakiejkolwiek osoby będącej członkiem organów administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, lub posiadającej w przedsiębiorstwie wykonawcy uprawnienia do reprez
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz.1320.). Czy w stosunku do samego wykonawcy bądź jakiejkolwiek osoby będącej członkiem organów administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, lub posiadającej w przedsiębiorstwie wykonawcy uprawnienia do reprez
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz. 1320). Czy w stosunku do samego wykonawcy bądź jakiejkolwiek osoby będącej członkiem organów administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, lub posiadającej w przedsiębiorstwie wykonawcy uprawnienia do reprez
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz.1320). Czy w stosunku do samego wykonawcy bądź jakiejkolwiek osoby będącej członkiem organów administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, lub posiadającej w przedsiębiorstwie wykonawcy uprawnienia do repreze
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz.1320). Czy w stosunku do samego wykonawcy bądź jakiejkolwiek osoby będącej członkiem organów administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, lub posiadającej w przedsiębiorstwie wykonawcy uprawnienia do repreze
- Art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz.1320). Czy wykonawca dopuścił się naruszenia swoich obowiązków dotyczących płatności składek na ubezpieczenie społeczne, zarówno w państwie, w którym ma siedzibę, jak i w państwie członkowskim instytucji zamawiającej lub podmio
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-13 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.