Zmiana sposobu strzeżenia przejazdów kat. A na linii kolejowej nr 741
Zamawiający PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zmiana sposobu strzeżenia przejazdów kat. A na linii kolejowej nr 741”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Automatyki i Telekomunikacji sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 7 887 900 zł.
- Cena wybranej oferty
- 7 887 900 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 października 2025
Termin ofert: 5 listopada 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
12 stycznia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Automatyki i Telekomunikacji sp. z o.o. (Gdynia).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 7 887 900,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zmiana sposobu strzeżenia przejazdów kat. A na linii kolejowej nr 741 |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 7 887 900 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.