Świadczenie usług związanych z rozwojem, utrzymaniem, asystą techniczną, szkoleniem oraz aktualizacją Systemu ZZL i związanej z tym Systemem Dokumentacji
Zamawiający Miasto Łódź-Urząd Miasta Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług związanych z rozwojem, utrzymaniem, asystą techniczną, szkoleniem oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy Asseco Data System S.A. Cena wybranej oferty: 13 596 618 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 13 596 618 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=198, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 września 2025
Termin ofert: 10 października 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
15 października 2025
Nowy termin: 27 października 2025 10:00Zmienia wersję 657988-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 października 2025
Nowy termin: 30 października 2025 10:00Zmienia wersję 678026-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 października 2025
Nowy termin: 6 listopada 2025 10:00Zmienia wersję 701481-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 listopada 2025
Nowy termin: 10 listopada 2025 10:00Zmienia wersję 710527-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 listopada 2025
Nowy termin: 18 listopada 2025 10:00Zmienia wersję 730371-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 listopada 2025
Nowy termin: 21 listopada 2025 10:00Zmienia wersję 741449-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
11 marca 2026
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
Ogłoszenie nie podaje liczby złożonych ofert, odrzuconych ofert ani wykluczonych wykonawców.
- 2
WykonawcaWybrano ofertę firmy Asseco Data System S.A. (Gdańsk).
- 3
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 13 596 618,29 zł.
- 4
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miasto Łódź-Urząd Miasta Łodzi |
| NIP | 7250028902 |
| Adres | Piotrkowska 104, 90-926 Łódź |
| Region (NUTS) | PL711 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usług związanych z rozwojem, utrzymaniem, asystą techniczną, szkoleniem oraz aktualizacją Systemu ZZL i związanej z tym Systemem Dokumentacji |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania |
| Dodatkowe kody CPV | 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →