Dostawa materiałów jednorazowego użytku do zabiegów medycznych, implantów ortopedycznych oraz dzierżawa urządzeń medycznych (urządzenia diagnostyczne, pompy aspiracyjne i próżniowe, urządzenia używane na salach operacyjnych).
Zamawiający Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa materiałów jednorazowego użytku do zabiegów medycznych, implantów ortopedycznych…”. Termin składania ofert minął 22 kwietnia 2024, 10:00.
- Termin składania ofert
- 22 kwietnia 2024, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 803 670 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
15 marca 2024
Termin ofert: 22 kwietnia 2024 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
01 października 2024
8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
09 października 2024
7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
22 października 2024
22 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa materiałów jednorazowego użytku do zabiegów medycznych, implantów ortopedycznych oraz dzierżawa urządzeń medycznych (urządzenia diagnostyczne, pompy aspiracyjne i próżniowe, urządzenia używane na salach operacyjnych). |
| Główny Kod CPV | 33141000 |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet Nr 1 |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet Nr 2 |
| Część nr LOT-0003 | Pakiet Nr 3 |
| Część nr LOT-0004 | Pakiet Nr 4 |
| Część nr LOT-0005 | Pakiet Nr 5 |
| Część nr LOT-0006 | Pakiet Nr 6 |
| Część nr LOT-0007 | Pakiet Nr 7 |
| Część nr LOT-0008 | Pakiet Nr 8 |
| Część nr LOT-0009 | Pakiet Nr 9 |
| Część nr LOT-0010 | Pakiet Nr 10 |
| Część nr LOT-0011 | Pakiet Nr 11 |
| Część nr LOT-0012 | Pakiet Nr 12 |
| Część nr LOT-0013 | Pakiet Nr 13 |
| Część nr LOT-0014 | Pakiet Nr 14 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.