Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa w formie leasingu operacyjnego samochodów ciężarowych wraz z zabudową
Zamawiający Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o. (Lubicz Dolny, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa w formie leasingu operacyjnego samochodów ciężarowych wraz z zabudową”. Termin składania ofert minął 10 marca 2026, 17:00.
- Termin składania ofert
- 10 marca 2026, 17:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=511, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 stycznia 2026
Termin ofert: 2 marca 2026 17:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 lutego 2026
Nowy termin: 6 marca 2026 17:00Zmienia wersję 57914-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
04 marca 2026
Nowy termin: 10 marca 2026 17:00Zmienia wersję 136002-2026
- Sprostowanie
09 marca 2026
Nowy termin: 13 marca 2026 17:00Zmienia wersję 151771-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 marca 2026
Nowy termin: 17 marca 2026 17:00Zmienia wersję 163481-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
22 maja 2026
2 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 60 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa w formie leasingu operacyjnego samochodów ciężarowych wraz z zabudową.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o. |
| Miejscowość | Lubicz Dolny |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa w formie leasingu operacyjnego samochodów ciężarowych wraz z zabudową |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34134000-5 - Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki |
| Dodatkowe kody CPV | 66114000-2 - Usługi leasingu finansowego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-03-10 17:00 |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Zgodnie z art. 57 ustawy Pzp, o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy | 1) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; 2) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie przepisów art. 5k rozporządzenia (UE) nr 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie; 3) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp; 4) spełniają warunki udziału w postępowaniu określone poniżej (jeżeli dotyczy). 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 112 ust. 2 ustawy Pzp, dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w niniejszym zakresie, 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w niniejszym zakresie, 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w niniejszym zakresie, 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie stawia warunku w niniejszym zakresie. 3. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zamawiający żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia zgodnie z właściwym rozporządzeniem w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy. Szczegółowe wymogi w tym zakresie określa Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ). 4.Zamawiający wymaga załączenia do oferty: 1) aktualnego na dzień składania ofert oświadczenia w postaci Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej jako JEDZ), sporządzonego zgodnie ze wzorem zawartym w załączniku nr 3 do SWZ; 2) oświadczenia wstępnego o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1 ze zm.), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022 str. 1 ze zm.) oraz o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U.2025 poz.514), sporządzonego zgodnie ze wzorem zawartym w załączniku nr 3a do SWZ. 5. Ocena w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu dokonywana będzie według formuły „spełnia", „nie spełnia" z zastrzeżeniem art. 128 ust 1 ustawy Pzp na podstawie podmiotowych środków dowodowych, innych dokumentów i oświadczeń przedstawionych przez Wykonawcę. 6. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdują się w SWZ Termin dostawy samochodów do 30 dni. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →