ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Przebudowa przepustu w leśnictwie Zawóz"

Zamawiający PGL LP Nadleśnictwo Baligród (Baligród, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Przebudowa przepustu w leśnictwie…”. Termin składania ofert minął 31 marca 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: PGL LP Nadleśnictwo BaligródBaligród, Podkarpackie (powiat Leski →)opublikowano 27 lutego 2026
Termin składania ofert
31 marca 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    27 lutego 2026

    Termin ofert: 31 marca 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    22 maja 2026

    4 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy przepustu w leśnictwie Zawóz, w ciągu drogi leśnej nr inw. 242/449 w km ok. 2+500. Należy uzyskać niezbędne decyzje administracyjne, w tym pozwolenie na budowę lub zaświadczenie o braku sprzeciwu.

  • 2

    ZakresProjekt obejmuje przebudowę istniejącego przepustu z kręgów betonowych na przepust o przekroju łukowym otwartym, z umocnieniem przyczółków koszami drewniano-kamiennymi oraz umocnienie skarp narzutem kamiennym. Należy również uwzględnić przebudowę odcinka drogi (20-30 m.b.) z nawierzchnią z kruszyw łamanych o szerokości min. 3,5 m.

  • 3

    ZakresWykonawca zobowiązany jest do przestrzegania szeregu aktów prawnych, w tym Prawa budowlanego, Prawa zamówień publicznych oraz odpowiednich rozporządzeń dotyczących dokumentacji projektowej i bezpieczeństwa.

  • 4

    Zakrestrakcie prac projektowych należy uwzględnić kolizję z podziemną siecią średniego napięcia PGE Dystrybucja S.A. i ustalić zasady prowadzenia robót w jej pobliżu.

  • 5

    ZakresZamówienie obejmuje również sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych po wykonaniu dokumentacji.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

PGL LP Nadleśnictwo Baligród

Miejscowość

Baligród

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Przebudowa przepustu w leśnictwie Zawóz"

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Dodatkowe kody CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej; 71242000; 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • Pełen opis podstaw wykluczenia znajduje się w dokumentach zamówienia (SWZ) W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 PZP. Na podstawie: 1) art. 108 ust. 1 pkt 1) PZP Zamawiaj
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-03-31 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 31.03.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
PGL LP Nadleśnictwo Baligród prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Baligród.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.