Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-02-27 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 bez rozstrzygnięcia3 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 2
    Jutrzenka Serwis Sp. z o.o.· Stargard Gdański
    3 oferty
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 1
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Jutrzenka Serwis Sp. z o.o.· Stargard Gdański
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Wykonywanie bieżących prac pielęgnacyjnych i renowacyjnych na czterech boiska, o nawierzchni z trawy naturalnej, Gdańskiego Ośrodka Sportu w latach 2026-2028.

Zamawiający Gdański Ośrodek Sportu (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie bieżących prac pielęgnacyjnych i renowacyjnych na czterech boiska, o…”, wybierając ofertę wykonawcy Jutrzenka Serwis Sp. z o.o. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gdański Ośrodek SportuGdańsk, Pomorskieopublikowano 27 lutego 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gdański Ośrodek Sportu

Miejscowość

Gdańsk

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Wykonywanie bieżących prac pielęgnacyjnych i renowacyjnych na czterech boiska, o nawierzchni z trawy naturalnej, Gdańskiego Ośrodka Sportu w latach 2026-2028.

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

77320000-9 - Usługi utrzymania terenów sportowych

Szacunkowa wartość zamówienia

4 038 630 PLN

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część RES-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert

3

Część RES-0002 – Wynik postępowania

Otwarte – w toku

Część RES-0003 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert

3

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1)
    Zamawiająca prowadzi postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy PZP, to tryb, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy PZP, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
  2. 2)
    Zasady komunikacji z Zamawiającym opisano w § I pkt 4 części I Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
  3. 3)
    Podstawy wykluczenia Wykonawcy z postępowania wskazano § II pkt 1 części I SWZ.
  4. 4)
    Zasady oceny braku podstaw do wykluczenia z postępowania opisano w § II pkt 4 części I SWZ.
  5. 5)
    Warunki udziału w postępowaniu określono w § II pkt 2 części I SWZ.
  6. 6)
    Zasady oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu określono w § II pkt 3 części I SWZ.
  7. 7)
    Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, składa na wezwanie Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie:
    a) braku podstaw do wykluczenia z postępowania, które określono w § XII pkt 4 części I SWZ,
    b) spełniania warunków udziału w postępowaniu, które określono w § XII pkt 3 części I SWZ.
  8. 8)
    Zasady przekazywania podmiotowych środków dodowowych opisano w § III pkt 1.6 części I SWZ.
  9. 9)
    Wymagania dotyczące oferty opisano w § III części I SWZ
  10. 10)
    Wymogi dotyczące sporządzenia i przekazania oferty opisano w § VI części I SWZ.
  11. 11)
    Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane części zamówienia.
  12. 12)
    Zamawiający wymaga wniesienia wadium - zasady dotyczące wnoszenia wadium opisano w § V części I SWZ.
  13. 13)
    Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy (ZNWU) w wysokości 5 % ceny oferty. zasady dotyczące wnoszenia ZNWU opisano
    w § XIV pkt 7 części I SWZ.
  14. 14)
    Ofertę oraz składane wraz z nią oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ-a), składa się w formie elektronicznej (tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) pod rygorem nieważności.
  15. 15)
    Inne dokumenty w tym dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego, podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy PZP lub podwykonawcy niebędącego podmiotem udostępniającym zasoby na takich zasadach, zostały wystawione przez upoważnione podmioty inne niż Wykonawca, Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, podmiot udostępniający zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy PZP lub podwykonawca niebędący podmiotem udostępniającym zasoby na takich zasadach, przekazuje się na zasadach, które opisano w § III pkt 1.6 części I SWZ.
  16. 16)
    W przypadku, gdy ofertę składają wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie (tak zwane konsorcjum) wraz z ofertą składa się:
    a) oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania i spełniania warunków udziału w postępowaniu, złożone na formularzu JEDZ-a przez każdego z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie,
    b) oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy PZP, z którego będzie wynikać jakie usługi i w jakim zakresie będzie realizował każdy z nich.
  17. 17)
    W przypadku, gdy Wykonawca, przy wykazywaniu spełniania warunków udziału w postępowaniu, polega na zdolnościach podmiotu udostępniajócego zasoby, podmiot ten składa:
    a) zobowiązanie, o którym mowa w art. 118 ust. 3 ustawy PZP, tj. zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów,
    b) oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania i spełniania warunków udziału w postępwoaniu, złożone na formularzu JEDZ-a.
  18. 18)
    W przypadku, gdy umocowanie osoby/osób do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej ewidencji o działalności Gospodarczej lub innego rejestru – Wykonawca składa pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie osoby/osób do reprezentowania Wykonawcy.
  19. 19)
    W przypadku wnoszenia wadium w tak zwanej formie niepieniężnej – Wykonawca składa oryginał dokumentu potwierdzającego wniesienie wadium.
  20. 20)
    W przypadku, gdy Wykonawca składa ofertę na więcej niż jedną część zamówienia - zasady oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu opisano w § II pkt 3.5 części I SWZ.
  21. 21)
    W przypadku, gdy Wykonawca (lub Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia), podmiot udostępniający zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy PZP, ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, poza terytorium Rzeczypospolitej Polski,
    podmiotowe środki dowodowe, na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia z postępowania, składa się na zasadach określonych w § XII pkt od 4.4 do 4.6 cz_ści I SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77320000-9Usługi utrzymania terenów sportowyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gdański Ośrodek Sportu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77320000-9 - Usługi utrzymania terenów sportowych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.