Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 136355-2024Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Wywóz odpadów komunalnych z obozowiska poligonowego w Toruniu

Zamawiający 12 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Wywóz odpadów komunalnych z obozowiska poligonowego w Toruniu”. Termin składania ofert minął 3 kwietnia 2024, 10:30. Wadium: 144 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: 12 Wojskowy Oddział GospodarczyToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 21 marca 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 133 250 zł
Wadium
144 000 zł
Termin składania ofert
3 kwietnia 2024, 10:30
Zakończone
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 marca 2024

    Termin ofert: 21 marca 2024 10:30
    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  2. SprostowanieBieżące

    21 marca 2024

    Nowy termin: 3 kwietnia 2024 10:30

    Zmienia wersję 136355-2024

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

Miejscowość

Toruń

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Wywóz odpadów komunalnych z obozowiska poligonowego w Toruniu

Główny Kod CPV

90000000

Część nr LOT-0001

Wywóz odpadów komunalnych z obozowiska poligonowego w Toruniu

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

144000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Zamawiający nie przewiduje

udzielania zamówień o których mowa w art. 415 ust. 2 pkt. 6 ustawy PZP, zawarcia umowy ramowej, rozliczenia w walutach obcych, aukcji elektronicznej, zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych, możliwości udzielania zaliczek, składania ofert wariantowych, zastrzeżenia osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań . 2. Opis przedmiotu zamówienia szczegółowo opisany został w OPZ (załącznik nr 1 do SWZ) oraz w SWZ

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90000000-77
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 133 250 zł
Próbka: 36 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
508 728 zł3 114 832 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 606 104 zł
Źródło próbki
CPV 90000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
508 728 zł
Mediana
1 133 250 zł
Górny kwartyl
3 114 832 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 03.04.2024, 10:30. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
12 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toruń.
Tak. Wadium określono na 144 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90000000-7. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.