AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usuwanie i utylizacja martwych zwierząt z terenów zarządzanych i administrowanych przez Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie w latach 2027 – 2028

Zamawiający Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadzi postępowanie „Usuwanie i utylizacja martwych zwierząt z terenów zarządzanych i administrowanych przez…”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 133 250 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 września 2026, 10:00
8d 17h
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 10 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usuwanie i utylizacja martwych zwierząt z terenów zarządzanych i administrowanych przez Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie w latach 2027 – 2028.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • W tej branży w województwie warmińsko-mazurskim konkurencja jest mniejsza niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 2,4 ofert, wobec 3,2 średnio w Polsce.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 281358034

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-015

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zdzit.olsztyn.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdzit.olsztyn.eu

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usuwanie i utylizacja martwych zwierząt z terenów zarządzanych i administrowanych przez Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie w latach 2027 – 2028

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dc3c5ed6-7d89-43e8-8aaf-a515a5fa51be

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414572

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00086225/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Usuwanie i utylizacja martwych zwierząt 2027-2030

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.olsztyn.eu/

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://zamowienia.olsztyn.eu/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym
a wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Przetargowej https://zamowienia.olsztyn.eu/.
2. Wykonawca posiadający konto na Platformie Przetargowej https://zamowienia.olsztyn.eu/ ma dostęp do możliwości złożenia, zmiany, wycofania oferty (w tym oferty dodatkowej), a także funkcjonalności pozwalających na składanie wniosków o wyjaśnienie treści SWZ oraz komunikację z Zamawiającym w pozostałych obszarach.
3. Wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przy wykorzystaniu Platformy Przetargowej, tj.:
1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;
2) komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 10 , Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje;
3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa najlepiej najnowszej dostępnej wersji obsługująca TLS 1.2 z wyjątkiem Internet Explorer;
4) włączona obsługa JavaScript;
5) zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie *.pdf.;
6) podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Użytkownika lub aplikacja komputerowa spełniająca funkcje takiego czytnika (tzw. podpis chmurowy).
4. Informacje na temat specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych, tj.:
1) dopuszczalne formaty przesyłanych danych, tj. plików o wielkości do 150 MB
w formatach: . doc, .pdf, .zip, .docx, .xls, .xlsx, .rar, .7zip, .jpg, .jpeg, .png, .txt, .tiff, .xades, .sig oraz inne formaty dokumentów z wyjątkiem plików wykonywalnych
2) informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych: plik załączony przez Użytkownika na Platformie Przetargowej i zapisany, widoczny jest w systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez zamawiającego po upływie terminu składania ofert.
3) oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę Przetargową stanowi datę oraz dokładny czas (dd mmmm rrr hh:mm:ss) generowany według czasu platformy Microsoft Azure, który jest synchronizowany ze znacznikiem czasu UTC.
Zamawiający zaleca format przesyłanych danych: .pdf.
5. Zamawiający udostępnia wykonawcom instrukcje pod linkiem https://zamowienia.olsztyn.eu/#/help w następującym zakresie:
1) regulamin korzystania z Platformy Przetargowej,
2) instrukcja dla Wykonawcy.
6. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r.
w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej RODO, informujemy, że:
1. Administratorem danych Pani/Pana danych osobowych jest Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie, ul. Knosały 3/5B, 10-015 Olsztyn, zwany dalej ZDZiT.
2. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: Paulina Jankowiak, email: iod@zdzit.olsztyn.eu, telefon: 89 544 31 95.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z postępowaniem pn.: „Usuwanie i utylizacja martwych zwierząt z terenów zarządzanych i administrowanych przez Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie w latach 2027 – 2028”
4. Podane dane będą przetwarzane na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. b) i c) RODO oraz innych przepisów prawa i aktów wykonawczych w celu przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienie publicznego, wyboru wykonawcy, zawarcia i realizacji umowy, archiwizacji dokumentacji postępowania, wykonania obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, w tym obowiązków związanych z jawnością postępowania i umów zawieranych w sektorze finansów publicznych, w tym wykonanie obowiązków związanych z prowadzeniem rejestrów umów oraz publikacją danych w Centralnym Rejestrze Umów lub innych rejestrach przewidzianych przepisami prawa (art. 6 ust. 1 lit. c RODO).
5. Dane przekazane przez Panią/Pana będą lub mogą być udostępnione osobom lub podmiotom/instytucjom, które:
 mają prawo dostępu do dokumentacji postępowania stanowiącej informację publiczną w oparciu o przepisy ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, z zastrzeżeniem art. 5 tejże ustawy,
 mogą być przekazywane pracownikom i współpracownikom Administratora danych, upoważnionym przez niego do przetwarzania danych osobowych oraz innym podmiotom, którym zleci on usługi związane przetwarzaniem danych osobowych. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem danych i tylko zgodnie z jego poleceniami;
 prowadzą Centralny Rejestr Umów oraz osobom i podmiotom korzystające z danych udostępnionych w tym rejestrze;
 upoważnionym z mocy prawa.
6. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do ustania czasu niezbędnego do realizacji umowy, przedawnienia wszystkich roszczeń oraz będą archiwizowane zgodnie z przepisami prawa w tym zakresie.
7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania.
8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.
9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu rozpatrzenia Pani/Pana oferty w postępowaniu. Konsekwencją niepodania danych będzie niemożność wzięcia udziału przez Panią/Pana w postępowaniu.
10. W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

NZ.2510.62.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie dotyczy usługi usuwania i utylizacji martwych zwierząt z terenów (w wyłącznej własności) gminnych, zarządzanych i administrowanych przez ZDZiT w Olsztynie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

90524300-9 - Usługi usuwania odpadów biologicznych

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2027-01-01 do 2028-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

1. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
2. Zamówienie dotyczyć będzie zakresu rzeczowego określonego w kosztorysie dla zamówienia podobnego (Załącznik nr 11 do SWZ) do wysokości kwoty 244 188,00 zł netto.
3. Zamówienia, o których mowa w ust. 1 mogą być udzielone w przypadku zapewnienia środków finansowych, na warunkach określonych we wzorze umowy na zamówienie podstawowe, z uwzględnieniem wynegocjowanych aspektów.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej
W tym zakresie zamawiający wymaga, aby wykonawca wykazał, że:
posiada aktualną decyzję o zatwierdzeniu lub wpis do rejestru podmiotów prowadzonego przez właściwego Powiatowego Lekarza Weterynarii, uprawniające do prowadzenia działalności w zakresie zbierania i transportu ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego obejmujących padłe zwierzęta, zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1069/2009 oraz rozporządzeniem Komisji (UE) nr 142/2011;
2) zdolności technicznej lub zawodowej.
W tym zakresie zamawiający wymaga, aby wykonawca wykazał, że:
dysponuje co najmniej jednym pojazdem przeznaczonym do transportu ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego, spełniający wymagania określone w rozporządzeniu (WE) nr 1069/2009 oraz rozporządzeniu Komisji (UE) nr 142/2011, odpowiednie do rodzaju przewożonego materiału.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj.:
- aktualna decyzja o zatwierdzeniu lub wpis do rejestru podmiotów prowadzonego przez właściwego Powiatowego Lekarza Weterynarii, uprawniające do prowadzenia działalności w zakresie zbierania i transportu ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego obejmujących padłe zwierzęta, zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1069/2009 oraz rozporządzeniem Komisji (UE) nr 142/2011,
- wykaz narzędzi, wyposażenia zakładu lub urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy w celu wykonania zamówienia publicznego wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi zasobami (Załącznik nr 10 do SWZ).

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Wykonawca wraz z ofertą składa:
1) oświadczenie dotyczące podstaw wykluczenia w zakresie wskazanym przez zamawiającego w SWZ, w tym w zakresie podstaw wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Załącznik nr 2 do SWZ);
2) oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez zamawiającego (Załącznik nr 3 do SWZ),
3) Kosztorys ofertowy (Załącznik nr 5 do SWZ)
4) pełnomocnictwo do reprezentowania wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (jeżeli dotyczy);
5) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów (Załącznik nr 7 do SWZ; jeżeli dotyczy),
6) w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby wykonawca dołącza do oferty, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby (Załącznik nr 8 i 9 do SWZ),
7) w przypadku, o którym mowa w Rozdziale VIII ust. 3 SWZ, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Zgodnie z SWZ

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zgodnie z załącznikiem nr 6 do SWZ - wzór umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-10 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://zamowienia.olsztyn.eu/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-10 10:15

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

8.6.)Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji

3

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90000000-7Usługi odbioru ścieków, usuwania od…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 133 250 zł
Próbka: 36 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
508 728 zł3 114 832 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 606 104 zł
Źródło próbki
CPV 90000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
508 728 zł
Mediana
1 133 250 zł
Górny kwartyl
3 114 832 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 10.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90000000-7 (Usługi odbioru ścieków. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.