Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2025-02-27 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Adaptacja gminy Śrem do zmian klimatu - budowa błękitno-zielonej infrastruktury - zagospodarowanie zieleni osiedlowej przy ul. Żurawiej w Śremie

Zamawiający gmina Śrem (Śrem, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Adaptacja gminy Śrem do zmian klimatu - budowa błękitno-zielonej infrastruktury -…”. Termin składania ofert minął 1 kwietnia 2025, 10:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: gmina ŚremŚrem, Wielkopolskie (powiat Śremski →)opublikowano 27 lutego 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 672 903 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
1 kwietnia 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

gmina Śrem

Miejscowość

Śrem

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Adaptacja gminy Śrem do zmian klimatu - budowa błękitno-zielonej infrastruktury - zagospodarowanie zieleni osiedlowej przy ul. Żurawiej w Śremie

Główny Kod CPV

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Część nr LOT-0001

Adaptacja gminy Śrem do zmian klimatu - budowa błękitno-zielonej infrastruktury - zagospodarowanie zieleni osiedlowej przy ul. Żurawiej w Śremie

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

5000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77310000-6Usługi sadzenia roślin oraz utrzyma…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
672 903 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
241 831 zł2 263 686 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 021 855 zł
Źródło próbki
CPV 77310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
241 831 zł
Mediana
672 903 zł
Górny kwartyl
2 263 686 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 01.04.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
gmina Śrem prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Śrem.
Tak. Wadium określono na 5000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.