Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup sprzętu i aparatury medycznej dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Zamawiający Mazowiecki Szpital Bródnowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup sprzętu i aparatury medycznej dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o”. Termin składania ofert minął 22 marca 2024, 10:00. Wadium: 13 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 798 085 zł
- Wadium
- 13 zł
- Termin składania ofert
- 22 marca 2024, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 lutego 2024
Termin ofert: 7 marca 2024 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 lutego 2024
Nowy termin: 15 marca 2024 10:00Zmienia wersję 70298-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
29 lutego 2024
Nowy termin: 22 marca 2024 10:00Zmienia wersję 83496-2024
- Sprostowanie
18 marca 2024
Nowy termin: 4 kwietnia 2024 10:00Zmienia wersję 124695-2024
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Mazowiecki Szpital Bródnowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| Miejscowość | WARSZAWA |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup sprzętu i aparatury medycznej dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. |
| Główny Kod CPV | 33000000 |
| Część nr LOT-0001 | Wyroby medyczne - sprzęt jednorazowego użytku. |
| Część nr LOT-0002 | Zestawy osobiste do laktatora SYMPHONY będących w posiadaniu Zamawiającego, produkty sterylne gotowe do użycia. |
| Część nr LOT-0003 | Biureta, worki, pessar. |
| Część nr LOT-0004 | Zestawy do cewnikowania pępka, worki chroniące dzieci przed utratą ciepła, cewniki, rurki. |
| Część nr LOT-0005 | Zestawy dla noworodków. |
| Część nr LOT-0006 | Nebulizator niskoobjętościowy. |
| Część nr LOT-0007 | Igły i cewnik do blokady nerwów obwodowych- wyrób medyczny. |
| Część nr LOT-0008 | Tamponiki uszne - wyroby medyczne. |
| Część nr LOT-0009 | Igły |
| Część nr LOT-0010 | Wyrób medyczny |
| Część nr LOT-0011 | Zestawy prismaflex tpe |
| Część nr LOT-0012 | Wyroby medyczne - sprzęt jednorazowego użytku. |
| Część nr LOT-0013 | Wyroby medyczne - sprzęt jednorazowego użytku |
| Część nr LOT-0014 | Elastomerowa pompa infuzyjna |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości wskazanej w pkt. 13.1 SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.