Usługa polegająca na czyszczeniu oraz przeglądzie serwisowym separatorów, osadników i innych urządzeń znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach wraz z odbiorem i utylizacją odpadów powstających w wyniku świadczenia usługi.
Zamawiający 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Miasto Siedlce) prowadził postępowanie „Usługa polegająca na czyszczeniu oraz przeglądzie serwisowym separatorów, osadników i…”. Termin składania ofert minął 25 marca 2025, 07:30.
- Termin składania ofert
- 25 marca 2025, 07:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=13852, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 lutego 2025
Termin ofert: 25 marca 2025 07:30 - Wynik: wybrano wykonawców
02 czerwca 2025
10 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy |
| Miejscowość | miasto Siedlce |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Usługa polegająca na czyszczeniu oraz przeglądzie serwisowym separatorów, osadników i innych urządzeń znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach wraz z odbiorem i utylizacją odpadów powstających w wyniku świadczenia usługi. |
| Główny Kod CPV | 90913100-1 - Usługi czyszczenia zbiorników |
| Część nr LOT-0001 | Zadanie 1 - Czyszczenie oraz przegląd serwisowy separatorów na terenie kompleksów obsługiwanych przez Sekcję Obsługi Infrastruktury Siedlce. |
| Część nr LOT-0002 | Zadanie nr 2 - Czyszczenie oraz przegląd serwisowy separatorów, osadników i innych urządzeń na terenie kompleksów obsługiwanych przez Sekcję Obsługi Infrastruktury Wesoła |
| Część nr LOT-0004 | Zadanie nr 3 - Czyszczenie oraz przegląd serwisowy separatorów na terenie kompleksów obsługiwanych przez Sekcję Obsługi Infrastruktury Biała Podlaska (SOI Biała Podlaska) |
| Część nr LOT-0005 | Zadanie nr 4 - Czyszczenie oraz przegląd serwisowy separatorów na terenie kompleksu wojskowego obsługiwanego w Siedlcach przy ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 5. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu platformy zakupowej | https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 2. W sytuacjach awaryjnych np. w przypadku braku działania platformy zakupowej https://platformazakupowa.pl/pn/28wog Zamawiający może również komunikować się z wykonawcami za pomocą poczty elektronicznej. 3. Dokumenty elektroniczne, oświadczenia lub elektroniczne kopie dokumentów lub oświadczeń, o których mowa w niniejszej SWZ, składane są przez Wykonawcę wyłącznie za pośrednictwem platformy zakupowej: https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 4. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy wykażą brak podstaw do wykluczenia z powodu niespełnienia warunków określonych w art. 108 ust. 1 oraz 109 ust. 1 pkt. 1, 4 i 7 ustawy Pzp. Kwalifikacja podmiotowa Wykonawców – podstawy wykluczenia oraz informację o warunkach udziału w postępowaniu Zamawiający określił w rozdziale VI SWZ. 5. W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu oraz wykazania braku podstaw do wykluczenia Zamawiający wymaga załączenia do oferty aktualnego na dzień składania ofert oświadczenia w postaci jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (dalej jako „JEDZ”), sporządzonego zgodnie ze wzorem zawartym w załączniku nr 2 do SWZ – szczegóły dotyczące złożenia oświadczenia JEDZ opisane zostały w rozdziale VII pkt 1 SWZ. 6.W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia Zamawiający wymaga złożenia dokumentów i oświadczeń, o których mowa w rozdziale VII pkt 2.2 ppkt 2.2.1-2.2.6 SWZ. 7. W celu wykazania spełniania warunków udziału w postepowaniu dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający wymaga, aby Wykonawca potwierdził warunek posiadania autoryzacji Producenta w zakresie serwisu separatorów, osadników oraz przepompowni produkowanych przez firmę UGOS Ochrona Środowiska Sp. z o.o., Sp.k., przedłożenia oświadczenia stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ – dotyczy Zadania nr 4. 8. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 10. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych. 10. Forma składanych oświadczeń i dokumentów została opisana w rozdziale VII pkt 3. 11. Informacje dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum) zostały opisane w rozdziale VIII SWZ. 12. Zamawiający żąda wniesienia wadium zgodnie z Rozdziałem X SWZ. Wykonawca składający ofertę na wybrane zadania dokonuje wpłaty wadium w wysokości wyszczególnionej dla poszczególnych zadań (części). Zamawiający informuje, iż opis kryteriów i ich wag oraz sposobu oceny ofert określono w rozdziale XV SWZ. 13. Zamawiający żąda wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy (dalej „Zabezpieczenie”), na pokrycie roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy zgodnie z Rozdziałem XVII SWZ. 14. Zamawiający zastrzega możliwość dokonania zmian treści umowy na podstawie art. 455 ustawy Pzp. Szczegółowe informacje dotyczące zmian treści umowy zostały określone w rozdziale XVIII SWZ oraz w załącznikach nr 6, 6A, 6B, 6C do SWZ (wzór umowy). 15. Rozliczenia pomiędzy Zamawiającym i Wykonawcą prowadzone będą w złotych polskich. 16. Wykonawca składa ofertę wraz z załącznikami za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Informacje o sposobie porozumiewania się z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń i dokumentów Zamawiający szczegółowo określił w rozdziale IX SWZ. 17. Zamawiający w rozdziale XVI SWZ określił formalności jakie powinny zostać dopełnione po wyborze oferty w celu zawarcia umowy. 18. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane. 19. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych: w art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022r. w sprawie zmiany Rozporządzenia (UE) nr 833 /2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia załącznik nr 2A do SWZ. Termin realizacji umowy: usługa świadczona będzie przez Wykonawcę od dnia zawarcia umowy do dnia 15.12.2025 r. lub do wyczerpania się środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, w zależności co nastąpi wcześniej. Termin realizacji umowy: usługa świadczona będzie przez Wykonawcę od dnia zawarcia umowy do dnia 15.12.2025 r. lub do wyczerpania się środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, w zależności co nastąpi wcześniej. Termin realizacji umowy: usługa świadczona będzie przez Wykonawcę od dnia zawarcia umowy do dnia 15.12.2025 r. lub do wyczerpania się środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, w zależności co nastąpi wcześniej. Termin realizacji umowy: usługa świadczona będzie przez Wykonawcę od dnia zawarcia umowy do dnia 15.12.2025 r. lub do wyczerpania się środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, w zależności co nastąpi wcześniej. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →