Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
274 925 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest dostawa profesjonalnych środków czystości oraz artykułów gospodarczych z podziałem na 2 zadania (części): Zadanie nr 1 – Dostawa profesjonalnych środków czystości 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zam
    Cezary Szajrych NATURAL Cezary Szajrych· ul. Mikołaja Reja 3, 80-404 Gdańsk
    Wartość umowy
    115 669 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest dostawa profesjonalnych środków czystości oraz artykułów gospodarczych z podziałem na 2 zadania (części): Zadanie nr 2 – Dostawa artykułów gospodarczych. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszcze
    DAFIPAPIER Sp. z o.o.· ul. Kombatantów 1, 15-110 Białystok
    Wartość umowy
    159 255 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa profesjonalnych środków czystości oraz artykułów gospodarczych z podziałem na dwa zadania (części).

Zamawiający 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa profesjonalnych środków czystości oraz artykułów gospodarczych z podziałem na dwa…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 274 925 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: 28 Wojskowy Oddział GospodarczySiedlce, Mazowieckieopublikowano 1 września 2026
Łączna wartość umów
274 925 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    01 września 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Cezary Szajrych NATURAL Cezary Szajrych (część 1); DAFIPAPIER Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 274 924,63 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 523025966

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO 5

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub1.28wog@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.28wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/28wog

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Skarb Państwa jednostka budżetowa podsektor rządowy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa profesjonalnych środków czystości oraz artykułów gospodarczych z podziałem na dwa zadania (części).

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-08cec9f7-0e24-4496-9009-ef6b7f30e5f5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415415

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00107164/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.9 ŚRODKI CZYSZCZĄCE I POLERUJĄCE

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00353646

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

D/61/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa profesjonalnych środków czystości oraz artykułów gospodarczych z podziałem na 2 zadania (części)

Zadanie nr 1 – Dostawa profesjonalnych środków czystości 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 4 do SWZ (projektowane postanowienia umowy).

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

135830,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa profesjonalnych środków czystości oraz artykułów gospodarczych z podziałem na 2 zadania (części):
Zadanie nr 2 – Dostawa artykułów gospodarczych.
Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono
w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 4 do SWZ (projektowane postanowienia umowy).

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

147039,42 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

115669,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

414141,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

115669,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Cezary Szajrych NATURAL Cezary Szajrych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

regon 190125122

7.3.4)Miejscowość

ul. Mikołaja Reja 3, 80-404 Gdańsk

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

115669,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-11

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

159255,43 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

384222,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

159255,43 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DAFIPAPIER Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

regon 540046248

7.3.4)Miejscowość

ul. Kombatantów 1, 15-110 Białystok

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

159255,43 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-11

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39830000-9Środki czyszczące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

28 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 274 925 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39830000-9 (Środki czyszczące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Cezary Szajrych NATURAL Cezary Szajrych (ul. Mikołaja Reja 3, 80-404 Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.