- Umowa zawartaCzęść 1Simedu Sp. z o.o.· Zielona GóraCena wybranej oferty121 384 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Reago Training sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty405 900 zł
- Umowa zawartaCzęść 3Reago Training sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty885 600 zł
- Umowa zawartaCzęść 4Simedu Sp. z o.o.· Zielona GóraCena wybranej oferty1 582 518 zł
- Umowa zawartaCzęść 5Laerdal Medical Poland Sp. z o. o.· KatowiceCena wybranej oferty393 600 zł
- Umowa zawartaCzęść 6Firma Wielobranżowa FANTOM Andrzej Miętkiewicz· WolinCena wybranej oferty1 369 536 zł
- Umowa zawartaCzęść 7Laerdal Medical Poland Sp. z o. o.· KatowiceCena wybranej oferty405 900 zł
- Umowa zawartaCzęść 8Simedu Sp. z o.o.· Zielona GóraCena wybranej oferty541 200 zł
- UnieważnionaCzęść 9
- Umowa zawartaCzęść 10Simedu Sp. z o.o.· Zielona GóraCena wybranej oferty432 579 zł
Dostawa symulatorów medycznych wysokiej wierności w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-003/2025
Zamawiający Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa symulatorów medycznych wysokiej wierności w podziale na pakiety, znak sprawy…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 6 138 217 zł.
- Łączna wartość ofert
- 6 138 217 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 stycznia 2025
Termin ofert: 5 marca 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
28 lutego 2025
Nowy termin: 17 marca 2025 10:00Zmienia wersję 61007-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
19 lutego 2026
4 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: no-signed.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Warszawski Uniwersytet Medyczny |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa symulatorów medycznych wysokiej wierności w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-003/2025 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34152000-7 - Symulatory szkoleniowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →