Dostawy materiałów budowlanych
Zamawiający Komenda Stołeczna Policji (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawy materiałów budowlanych”. Termin składania ofert minął 25 marca 2024, 10:00.
- Termin składania ofert
- 25 marca 2024, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=524, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
26 lutego 2024
Termin ofert: 25 marca 2024 10:00
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Komenda Stołeczna Policji |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawy materiałów budowlanych |
| Główny Kod CPV | 44411000-4 - Wyroby sanitarne |
| Część nr LOT-0001 | Zadanie nr 1: dostawy kruszyw |
| Część nr LOT-0002 | Zadanie nr 2: dostawy rynien i rur spustowych |
| Część nr LOT-0003 | Zadanie nr 3: Dostawy farby |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →