- Umowa zawartaCzęść 1Kapusta Mirosław FIX BUD· MielecCena wybranej oferty417 449 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Kapusta Mirosław FIX BUD· MielecCena wybranej oferty321 633 zł
- Umowa zawartaCzęść 3Kapusta Mirosław FIX BUD· MielecCena wybranej oferty204 803 zł
- Umowa zawartaCzęść 4Kapusta Mirosław FIX BUD· MielecCena wybranej oferty20 069 zł
- Umowa zawartaCzęść 5Kapusta Mirosław FIX BUD· MielecCena wybranej oferty57 992 zł
- Umowa zawartaCzęść 7Bio-Energia sp. z o.o. Różanka· WłodawaCena wybranej oferty253 157 zł
- Umowa zawartaCzęść 8Artseko Sp. z o.o.· ZAMOŚĆCena wybranej oferty422 220 zł
- Umowa zawartaCzęść 9Bio-Energia sp. z o.o. Różanka· WłodawaCena wybranej oferty522 870 zł
- Umowa zawartaCzęść 10Bio-Energia sp. z o.o. Różanka· WłodawaCena wybranej oferty593 424 zł
- Umowa zawartaCzęść 11Bio-Energia sp. z o.o. Różanka· WłodawaCena wybranej oferty412 006 zł
- Umowa zawartaCzęść 12Jakub Malinowski Urządzanie i Utrzymanie Terenów Zieleni· JanowiecCena wybranej oferty382 500 zł
- Umowa zawartaCzęść 13Jakub Malinowski Urządzanie i Utrzymanie Terenów Zieleni· JanowiecCena wybranej oferty301 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 14Jakub Malinowski Urządzanie i Utrzymanie Terenów Zieleni· JanowiecCena wybranej oferty475 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 15Bio-Energia sp. z o.o. Różanka· WłodawaCena wybranej oferty623 376 zł
- Umowa zawartaCzęść 16Bio-Energia sp. z o.o. Różanka· WłodawaCena wybranej oferty364 416 zł
- Umowa zawartaCzęść 17Bio-Energia sp. z o.o. Różanka· WłodawaCena wybranej oferty469 118 zł
- Umowa zawartaCzęść 18Bio-Energia sp. z o.o. Różanka· WłodawaCena wybranej oferty591 500 zł
- Umowa zawartaCzęść 19Bio-Energia sp. z o.o. Różanka· WłodawaCena wybranej oferty487 136 zł
- Umowa zawartaCzęść 20Elitelas Sp. z o.o.,· Baranów SandomierskiCena wybranej oferty150 738 zł
- Umowa zawartaCzęść 21Gamuza sp. z o.o.· Bielsko-BiałaCena wybranej oferty154 417 zł
- Umowa zawartaCzęść 22Forestplus sp. z o.o.· ZamośćCena wybranej oferty144 018 zł
- Umowa zawartaCzęść 23Bio-Energia sp. z o.o. Różanka· WłodawaCena wybranej oferty504 774 zł
- Umowa zawartaCzęść 24Bio-Energia sp. z o.o. Różanka· WłodawaCena wybranej oferty412 838 zł
- Umowa zawartaCzęść 25Bio-Energia sp. z o.o. Różanka· WłodawaCena wybranej oferty317 304 zł
Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin w 2025 roku.
Zamawiający PGE Dystrybucja S.A. (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa…”, wybierając 7 wykonawców. Łączna wartość ofert: 8 603 759 zł.
- Łączna wartość ofert
- 8 603 759 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=106, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~6,5 ofertumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 czerwca 2024
Termin ofert: 12 lipca 2024 11:00Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 sierpnia 2024
Nowy termin: 23 września 2024 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 lutego 2025
8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
20 lutego 2025
7 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
10 marca 2025
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 7 wykonawców: Kapusta Mirosław FIX BUD (Mielec), Bio-Energia sp. z o.o. Różanka (Włodawa), Artseko Sp. z o.o. (ZAMOŚĆ), Jakub Malinowski Urządzanie i Utrzymanie Terenów Zieleni (Janowiec), Elitelas Sp. z o.o. (Baranów Sandomierski) oraz 2 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 8 603 758,52 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | PGE Dystrybucja S.A. |
| Miejscowość | Lublin |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin w 2025 roku. |
| Główny Kod CPV | 77211400-6 - Usługi wycinania drzew |
| Część nr LOT-0001 | Część 1. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania RE Lublin Teren o łącznej długości 107,716 km |
| Część nr LOT-0002 | Część 2. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania RE Puławy o łącznej długości 87,896 km |
| Część nr LOT-0003 | Część 3. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania RE Biała Podlaska o łącznej długości 133,905 km |
| Część nr LOT-0004 | Część 4. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania RE Kraśnik o łącznej długości 13,702km |
| Część nr LOT-0005 | Część 5. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania RE Radzyń Podlaski o łącznej długości 57,960 km |
| Część nr LOT-0007 | Część 7. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania RE R |
| Część nr LOT-0008 | Część 8. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Lublin Teren o łącznej długości 151,438 km |
| Część nr LOT-0009 | Część 9. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Lublin Teren o łącznej długości 170,021 km |
| Część nr LOT-0010 | Część 10. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Lublin Teren o łącznej długości 195,818 km |
| Część nr LOT-0011 | Część 11. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Lublin Teren o łącznej długości 369,551 km |
| Część nr LOT-0012 | Część 12. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Puławy o łącznej długości 163,555 km |
| Część nr LOT-0013 | Część 13. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Puławy o łącznej długości 106,959 km |
| Część nr LOT-0014 | Część 14. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Puławy o łącznej długości 130,711 km |
| Część nr LOT-0015 | Część 15. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Biała Podlaska o łącznej długości 208,956 km |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.