Kontrole okresowe klimatyzatorów i central wentylacyjnych PGE Dystrybucja S.A. w latach 2025-2026 - 7 części.
Zamawiający PGE Dystrybucja S.A. (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Kontrole okresowe klimatyzatorów i central wentylacyjnych PGE Dystrybucja S.A. w latach…”. Termin składania ofert minął 25 marca 2025, 12:00.
- Termin składania ofert
- 25 marca 2025, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 234 417 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=234, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
18 lutego 2025
Termin ofert: 25 marca 2025 12:00 - Sprostowanie
07 marca 2025
Zmienia wersję 109475-2025
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
13 marca 2025
Nowy termin: 27 marca 2025 12:00Zmienia wersję 152237-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 lipca 2025
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
25 sierpnia 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 września 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
28 października 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | PGE Dystrybucja S.A. |
| Miejscowość | Lublin |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Kontrole okresowe klimatyzatorów i central wentylacyjnych PGE Dystrybucja S.A. w latach 2025-2026 - 7 części. |
| Główny Kod CPV | 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne |
| Część nr LOT-0001 | Część 1: Wykonanie usługi kontroli okresowych oraz serwisowania i napraw bieżących urządzeń klimatyzacyjnych i central wentylacyjnych PGE Dystrybucja S. A. Oddział Białystok w latach 2025-2026 |
| Część nr LOT-0002 | Część 2: Wykonanie usługi kontroli okresowych oraz serwisowania i napraw bieżących urządzeń klimatyzacyjnych i central wentylacyjnych PGE Dystrybucja S. A. Oddział Lublin w latach 2025-2026 |
| Część nr LOT-0003 | Część 3: Wykonanie usługi kontroli okresowych oraz serwisowania i napraw bieżących urządzeń klimatyzacyjnych i central wentylacyjnych PGE Dystrybucja S. A. Oddział Łódź w latach 2025-2026 |
| Część nr LOT-0004 | Część 4: Wykonanie usługi kontroli okresowych oraz serwisowania i napraw bieżących urządzeń klimatyzacyjnych i central wentylacyjnych PGE Dystrybucja S. A. Oddział Rzeszów w latach 2025-2026 |
| Część nr LOT-0005 | Część 5: Wykonanie usługi kontroli okresowych oraz serwisowania i napraw bieżących urządzeń klimatyzacyjnych i central wentylacyjnych PGE Dystrybucja S. A. Oddział Skarżysko-Kamienna w latach 2025-2026 |
| Część nr LOT-0006 | Część 6: Wykonanie usługi kontroli okresowych oraz serwisowania i napraw bieżących urządzeń klimatyzacyjnych i central wentylacyjnych PGE Dystrybucja S. A. Oddział Warszawa w latach 2025-2026 |
| Część nr LOT-0007 | Część 7: Wykonanie usługi kontroli okresowych oraz serwisowania i napraw bieżących urządzeń klimatyzacyjnych i central wentylacyjnych PGE Dystrybucja S. A. Oddział Zamość w latach 2025-2026 |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | zgodnie z SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.