Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa urządzeń i oprogramowania zabezpieczających infrastrukturę informatyczną Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku i Jednostek Administracji Zespolonej z podziałem na części.
Zamawiający Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku. (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa urządzeń i oprogramowania zabezpieczających infrastrukturę informatyczną…”. Termin składania ofert minął 18 lutego 2026, 11:00. Wadium: 30 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 627 214 zł
- Wadium
- 30 000 zł
- Termin składania ofert
- 18 lutego 2026, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=262, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 stycznia 2026
Termin ofert: 18 lutego 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
16 lutego 2026
Zmienia wersję 40780-2026
- Sprostowanie
25 lutego 2026
Zmienia wersję 108199-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 marca 2026
Nowy termin: 2 marca 2026 11:00Zmienia wersję 132663-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
01 czerwca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 08.05.2026 – 22.05.2026.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa urządzeń i oprogramowania zabezpieczających infrastrukturę informatyczną Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku i Jednostek Administracji Zespolonej z podziałem na….
- 4
RyzykoWadium: 30 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku. |
| Miejscowość | Gdańsk |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa urządzeń i oprogramowania zabezpieczających infrastrukturę informatyczną Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku i Jednostek Administracji Zespolonej z podziałem na części. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48820000-2 - Serwery |
| Dodatkowe kody CPV | 30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID); 30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych; 30200000-1 - Urządzenia komputerowe; 48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania; 32420000-3 - Urządzenia sieciowe; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe; 48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania; 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Zamawiający wymaga od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości: 19 000,00 zł. 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert, i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy PZP. 3. Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 4. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: 93 1010 1140 0169 1313 9120 0000. W tytule przelewu proszę wskazać część zamówienia, na które wnoszone jest wadium „Wadium – BL-I-272.2.2026 -część 3”. Należy pamiętać, że wadium jest wniesione należycie w dniu i o godzinie uznania rachunku Zamawiającego, a nie w dniu i o godzinie dokonania przelewu przez Wykonawcę. Wadium musi wpłynąć na rachunek Zamawiającego przed upływem terminem składania ofert. 5. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w ust. 3 pkt. 2-4, Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej. 6. Z treści gwarancji (poręczenia) musi jednoznacznie wynikać nieodwoływalne i bezwarunkowe, na każde żądanie zgłoszone przez Zamawiającego, zobowiązanie gwaranta (poręczyciela) do zapłaty Zamawiającemu pełnej kwoty wadium w okolicznościach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy PZP. Ponadto powinien być wskazany termin obowiązywania gwarancji (poręczenia), który nie może być krótszy niż termin związania ofertą. 7. Oferta wykonawcy, który nie wniesie wadium, wniesie wadium w sposób nieprawidłowy lub nie utrzyma wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złoży wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy PZP zostanie odrzucona. 8. Zasady zwrotu oraz okoliczności zatrzymania wadium określa art. 98 ustawy PZP. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-02-18 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.