Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-02-16 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Zakład Usług Leśnych "Forest-truck" Mariusz Urbańczyk· Gowarczów
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Zagnańsk w roku 2026 - II przetarg”

Zamawiający Nadleśnictwo Zagnańsk (Zagnańsk, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Zagnańsk w roku…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usług Leśnych "Forest-truck" Mariusz Urbańczyk.

Zamawiający: Nadleśnictwo ZagnańskZagnańsk, Świętokrzyskie (powiat Kielecki →)opublikowano 16 lutego 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 16 966 582 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Krajowa Izba Odwoławcza

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Zagnańsk w roku 2026 - II przetarg”

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

77200000-2 - Usługi leśnictwa

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77200000-2Usługi leśnictwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
16 966 582 zł
Próbka: 295 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
4 703 515 zł23 707 974 zł
Rozstęp międzykwartylowy
19 004 459 zł
Źródło próbki
CPV 77200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
4 703 515 zł
Mediana
16 966 582 zł
Górny kwartyl
23 707 974 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Zagnańsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zagnańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77200000-2 - Usługi leśnictwa. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Usług Leśnych "Forest-truck" Mariusz Urbańczyk (Gowarczów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.