AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Adaptacja pomieszczeń piwnic budynku przy ul. Okopowej 21/27 w Gdańsku na miejsce doraźnego schronienia (MDS), prace przygotowawcze w części sektora A

Zamawiający Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) prowadzi postępowanie „Adaptacja pomieszczeń piwnic budynku przy ul. Okopowej 21/27 w Gdańsku na miejsce…”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Pomorski Urząd Wojewódzki w GdańskuGdańsk, Pomorskieopublikowano 4 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
21 września 2026, 11:00
15d 9h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin wykonania robót budowlanych40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    04 września 2026

    Termin ofert: 21 września 2026 11:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 21 września 2026 roku o godzinie 11:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Termin wykonania robót budowlanych 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Adaptacja pomieszczeń piwnic budynku przy ul. Okopowej 21/27 w Gdańsku na miejsce doraźnego schronienia (MDS), prace przygotowawcze w części sektora A.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail