Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
18 090 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
20 dni
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 18 090 zł – 35 522 złodrzucone: 3
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby promocji projektu SI2PEM

Zamawiający Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby promocji projektu SI2PEM”, wybierając ofertę wykonawcy Podarowane.pl Biedrzycki Spółka jawna. Wartość umowy: 18 090 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Instytut Łączności - Państwowy Instytut BadawczyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
18 090 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Podarowane.pl Biedrzycki Spółka jawna (Rzeszotary).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 18 089,66 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 18 089,66 zł do 35 522,40 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail