Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
81 796 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    21 834 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    17 753 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    20 046 zł
    6 ofert
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    22 164 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
24 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa pomocy dydaktycznych do Żłobków Nr 8, 9, 11, 12 w ramach programu „Aktywne Place Zabaw 2026” (4 części)

Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pomocy dydaktycznych do Żłobków Nr 8, 9, 11, 12 w ramach programu Aktywne Place…”, wybierając ofertę wykonawcy Strefa Kreatywności Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Łączna wartość umów: 81 796 zł. Złożono 24 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta RzeszowaRzeszów, Podkarpackieopublikowano 4 września 2026
Łączna wartość umów
81 796 zł
Liczba ofert
24 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 sierpnia 2026

    Termin ofert: 20 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Strefa Kreatywności Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością za łącznie 81 795,87 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 24 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail